Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kellene egy excelbe...

Hogyan kellene egy excelbe vezetni a napi munkafeladatokat idővel együtt?

Figyelt kérdés

Errort kapott az agyam, elkezdtem csinálni,hogy felül a dátumok és akkor oszloponként lenne a napi feladat de ez így hülyén néz ki és nemtudom, fura :D


Ötlet?


2021. jún. 2. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

| Hétfő | | Munka |

| Munka |

| Munka |


| Kedd | | Munka |

| Munka |

| Munka |


Remélem megmarad úgy, ahogy beírtam, és nem esik szét

2021. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy így gondoltad-e, ahogy írtad, de szerintem értem, hogy mire gondolsz, köszi
2021. jún. 2. 12:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináljuk, hogy van 3 oszlop, a legfelső sorban a dátum, idő, tevékenység, és utána értelemszerűen felsorolod.
2021. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És egy excelben egy hónap vagy hogyan? Ha valakinek van mintája küldhetne nekem :D
2021. jún. 2. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A 3# nagyon jól oldotta meg.
2021. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy hónap egy excel fül. Anno mi is felhábrodotunk, hogy ilyen sz@rságot kell csinálni, de hát muszáj és enm is adja vissza rendesen egy napodat.
2021. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, köszi hármas, valami hasonlót fogok csinálni. Sajna home office miatt muszáj -.-
2021. jún. 2. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy külön programunk - ez nálunk úgy néz ki, hogy oszlopokban a napok, sorokban félórás intervallumok (pl. 8:00-08:30, 09:00-09:30 stb.) és akkor beírjuk, hogy pl. 10:00-12:30ig meeting. Nálunk már megvan alapból az, hogy összevonja a kimutatásban a cellákat a rendszer, de ha pl. több, mint fél óráig tart a program, akkor az adott sorban összeilleszted a cellákat (biztos van erre hivatalos név az Excelben, de annyira nem vagyok pro). Vagy minden cellába külön beírod.
2021. jún. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!