Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor lesz vége annak hogy a...

Mikor lesz vége annak hogy a kormány a koronavírusra hivatkozva bármikor létbizonytalanságba taszíthatja szakácsokat?

Figyelt kérdés

Nem merek váltani szakácsként mert jobban fizető helyeken is mondják ha októbertől újra indul a lezárósdi akkor nem lesz munka ezért rosszabb fizetéssel vagyok szakács ahol biztos nem küldenek el.

Legutóbb valaki elment 72 ember jelentkezett helyére.

Durva az hogy lassan 1,5 éve nem tudok váltani mert egy csetintésre tönkre tehet a politika a nátha elleni lezárosokkal



2021. jún. 5. 08:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%
Még sosem ettünk annyi éttermi ételt, mint most covid időszakban, és a környezetemre is igaz ez. Sokkal többet rendelnek,mint amennyit étterembe jártak korábban. Rossz helyen vagy, ha neked létbizonytalanság a jelen helyzet...
2021. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Sose. Ezt már nem engedik el szerintem.A járványra hivatkozva azt csinálnak amit akarnak.Bármikor kitalálhatnak bármit.
2021. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
16%
Ha vége a járványnak, értelemszerűen.
2021. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
3. Ja,ok. És mikor lesz vége? Ki határozza meg,hogy vége?
2021. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
8%

#4

Amint egy nyájimmunitás szintű védettséget ér el a társadalom.

2021. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
5. Ki hiszi ezt el? Ez mind átverés. Akkor lesz vége amikor ők akarják.
2021. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
20%

#6

Mindenki aki nem összeesküvéselméleteket képzel mögé.

2021. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

Az 1#-es válaszoló tudja a frankót😂, ők rendelnek ezért te nem vagy létbizonytalanságban😄 tehát te most hazudtál. Azt is tudja, hogy a zemberek most többet rendelnek, ezért a szakácsoknak igenis van munkája! Ze vagy a béna! Na!

Amúgy az ilyen elmebetegek miatt csinálnak a politikusok azt, amit csak akarnak. Ezeknek minden és bármi jó.

2021. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%

"Durva az hogy lassan 1,5 éve nem tudok váltani mert egy csetintésre tönkre tehet a politika a nátha elleni lezárosokkal"


Nátha?????

Ez meséld a 43 évesen covidban elhunyt testérem feleségének és 3 gyerekének!...pedig semmilyen krónikus betegsége nem volt.

Idióta provokátor!

2021. jún. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
68%

hát én már csak abban reménykedek, kérdező, hogy egyszer valami nagy ember a feketepiacon (tudod,ilyen mexikói drogbáró vagy ilyesmi, mert persze, orvosék nagykutyák, bármikor rálépnek a kisemberre, de kinn a világban csak egy kupac vinnyogó kis hülye, szines papírlapokkal és semmi valós erővel) megelégeli, hogy itt zavarják a köreit a határellenőrzéssel, chipeléssel, azzal hogy gyakorlatilag már minden, saját lábán járó emberről mappa készül, hogy kivel, hol, mikor, mit csinál, és kilövet néhányat a hisztériázó szent orvoskák közül... akkor a maradék talán majd ráébred, hogy mégse annyira vicces tönkretenni az egész világot csak azért, mert hisztikézni támadt kedvük.

tudom, elég valószínűtlen, hogy megtörténik, de én már csak ebben bízom, ezt mesélem magamnak, hogy el tudjak aludni és másnap még fölkeljek. (életem álma volt a turizmusban dolgozni, de hát ugye hisztikézés sokkal fontosabb, mint emberéletek százezrei. most majd mehetek orrkaparónak vagy vakcinagyárba, de annyira sajnos egyikhez sincs kedvem. vagy mesterlövész leszek a drogbárónál, az még opció.)

2021. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!