Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyenek a balatoni szezon...

Milyenek a balatoni szezon munkák? Felszolgáló vagy pultos

Figyelt kérdés
Most készülnék Siófokra vagy füredre menni szezonális nyári munkára,és csak az volna a kérdésem mire számítsak a szállással vagy a fizetéssel kapcsolatban. Órabérnek 1500-2000 ft lenne.

2021. jún. 8. 14:22
A kérdező szavazást indított:
Nem éri meg
Megéri,ha jó munkahelyet fogsz ki
Egy gyári munka sokkal jobb
Más válasz
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyárit nem tudom miért raktad be, abszolút nem éri meg.


Arra készülj hogy pihenni nem nagyon lesz időd, de helytől függően megérheti.

2021. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon pörgős, és még holtidőben is bőven van munka, de ennek ellenére én szerettem és élveztem (felszolgáló és konyhai kisegítő voltam).
2021. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mennyire igényelik a nyelvtudást? Másfél évet németben dolgoztam,mint pultos így az menne,de az angollal bajban vagyok.
2021. jún. 10. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Siófokon egy szezon külföldi vendéglátózás után bedőltem ennek a fiatalos csapat, betanulási lehetőség, korrekt bérezés stb. maszlagnak és kegyetlenül átvertek. Szerencsétlen balekokat kerestek, jó nyelvtudással, gyanúsan péntek esti pörgésre, ami tartós szezonmelónak van meghirdetve illetve kezdés előtt is ezt mondták... Na a sztori vége, hogy egész este basztattak, mikor egyetlen vendég sem volt sem lehetett megpihenni és ordenáré módon beszélt velem a tulajdonos csaj, amihez a kisfőnök hapsi asszisztált. Nyelvtudásra és állóképességre szükség volt, kihajtod a beled is, hogy megfelelj nekik és felvegyenek... Zárás után hullafáradtan behívott a kisfőnök és közölte, hogy nem való nekem a munka és akár most azonnal is indulhatok haza és kiszúrta a szemem 8 ezer Ft kp-val (12 óra..), ill. kifizettette volna velem az italfogyasztást is, ha iszom valamit :-DDD

Cseppet sem általánosítva ez volt a Seven Corner Cocktail Bar& kávézó, nem minden helyre igaz... És ugyanez a hely minden évben többekkel eljátssza ezt, már mástól is hallottam. Vendégként jó hely, ott dolgozni ilyen balekként már kevésbé.

2021. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!