Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Építőiparbol váltani kamionsof...

Építőiparbol váltani kamionsofőrkodesre érdemes?

Figyelt kérdés
A cég ahol vagyok nagyon nem becsüli meg a dolgozóit, "ha nem tetszik el lehet menni, van sok jelentkező" stílusú hozzáállás van. Igazából vezetni szeretek, régi álmom a teherautó vezetes is. A CE kategóriát szeretném lerakni, belfoldezni szeretnék egyenlőre. Mennyire van hiány sofőrbol, friss jogsival milyen esélyeim vannak?

2021. jún. 9. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Friss jogsival van esélyed. Kicsit sokba kerül a jogsi.
2021. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy mindenki elkezdte, vágj bele! Még ha nem is jön be elsőre abból bajod nem lehet, ha megvan a jogsid teherre.
2021. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom mennyibe kerül, van is rá félretett pénzem, igazából csak attól félek hogy leteszem a jogsit, gki, páv stb és majd nem vesznek fel sehova.
2021. jún. 9. 17:34
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Felvesznek. 5 böl 4 helyre tuti.Lasszoval sem találnak sofört.
2021. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sajnos sok helyen csak egy rendszám vagy,most is úgy kezelik az embert mint ha csak egy alkatrész lenne akit ha kell majd ki cserélik,nem vagy te senki sok helyen,vannak olyan helyek ahol el lehet lenni de több helyen egy darab 💩 vagy.

Van esélyed új emberként, de idővel rá jössz arra hogy hogyan is mennek a dolgok,belfödön ne hidd azt hogy csak vezetni kell,nyilván van ilyen cég is,de több helyen rakodó is vagy és sajnos van ahol még mindig nem fizetnek eleget.

Ahogy neked mondják,több cégnél még mindig meg van ez a mentális mint nálatok,vigyázni kell mert le húznak aztán lehet járni a bíróságra.

Sok cégnél ahová mész rakodni kutyába sem vesznek,te vagy ott a legutolsó ember a világon,néhol nagyon csúnyán bánnak az emberrel,van ahol wc-re sem mehetsz el ami vicc,neked ott van a büdös mobil wc és ez nem csak itthon van.

Egyre jobban vicc ez az egész,mindenki azt mondja csak vezetni kell,hát persze,mást nem is kell csinálni,na aki azt mondja csak vezetsz az sosem néztem meg közelebbről.

Van mikor az alapvető higiéniai dolgaidat sem tudod el intézni,21-században élünk és mégis ez van,nincs elég parkoló sem.

Az állatokat mindenki sajnálja ha 5 percre az autóba hagyják de a kamionosokat senki sem sajnálja,9-11-24 órás pihenő vagy akár több idő várakozás és ott r.hadsz a kamionba,álló klíma luxus és amik sok cégnél vannak csak dísznek jó mivel gyengék az aksit le szívják,van hogy csak 3 óráig megy aztán le áll,utána nagy pára és ott szaunázol,egyre nagyobb melegek jönnek és ahogy látszik a klímával alik foglalkoznak.

Ne add fel az álmaid,sok sikert.

2021. jún. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es orbitális f@szs*gokat beszél. Látszik, hogy köze nincs a kamionozáshoz, csak hallotta, hogy "lasszóval" fogják a sofőrt.

Lépj be egy kamionos facebook csoportba, van olyan pályakezdő aki hónapok óta nem talál munkát. Nekem novemberi hónapban lett meg a jogsim januárban tudtam elhelyezkedni, úgy hogy olykor 10 tel számot hívtam naponta.

A munka belföldön orbitális szopás, persze van kivétel, de jobb, ha nem hitegeted magad.

2021. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit dolgozol az építőiparban. Ha lapátos ember vagy akkor igen megéri váltani kamionra, ha esetleg minősített hegesztő akkor meg nagyon nem.
2021. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
56%

Engem már akkor fel akartak venni, amikor még a rutint csináltam. Pár hete, ha valamelyik álláshirdetésre jelentkeztem, pillanatok alatt körbement a telefonszámom és 2-3 naponta keresett ilyen-olyan fuvarozó cég valaki hogy keresek-e még állást. Volt benne C-s B-s ajánlat stb...


Most gondoltam belekezdek E kategóriával. Megpályáztam egy állást, másnap hívtak be. Bármikor kezdhetek.

2021. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8-as orbitális kamus :D Tipik nagy arcú "sofőr" igaz még egy métert sem vezetett, de kapkodnak érte, hogyne :)


Mi az, hogy körbement a telefonszámod hülye gyerek? Cégek adják, veszik egymást közt a jelentkezők tel számát vagy mi? Ha meg annyira fasza gyerek vagy, hogy kapkodnak utánad akkor minek passzolják le a számodat?

2021. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
56%

Sok fuvarszervező kapcsolatban áll más vállalkozások fuvarszervezőivel. Ha bizonyos munkakört végzel, hamar rájössz, hogy ez egy kicsi ország. Hallasz egy nevet itt, aztán 2 hét múlva meg amott emlegetik. A fuvarok is hamar fuvarozót cserélnek.


A sofőr egy betanított munka. Senkit nem érdekel mennyit mentél előtte, csak azokat, akik 1-2 fős családi vállalkozásban nyomják, vagy azok akik még mindig a szocializmusban érzik magukat és valami atomfizikának hiszik a tehergépkocsi vezetést. Semmi különleges nincs benne. Ha te kamiont vezetsz, és azt hiszed hogy más úgy tekint rád mint a nagy kamionos sofőr, akkor te is valami ketrecbe élsz. 2021 van, nem a 60-s évek.

2021. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!