Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Női főnökkel mit lehet kezdeni?

Női főnökkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Voltam interjún, ami sikerült, tegnap voltam a hr osztályon pár papírt kitölteni...

Akkor kérdezte a nő, hogy van e kérdés , az egyik, hogy mikor kezdek, másik ki lesz a muszakvezető.


női főnököm lesz,hát én kicsit parázok

Női főnökökket nem szerettem eddig, mert a hormonok, érzelmek irányítják,sok stressz,gyomorideg,sose lehetett tudni,hogy jön be éppen a női főnök munkába, milyen lesz a hangulat.

Sokszor magánéleti otthoni veszekedést kivetítette ránk

Fagyos volt a hangulat


Jó tudom, hogy az ember dolgozni jár be nem partyzni,de sokat számít a motiváció és a hangulat.


Így is nehezen megy a beilleszkedés kicsit introvertált vagyok.


Szerintetek mit kell csinálni mondani, hogy jóba legyek a női főnökkel és a többiekkel is jól tudjak kijönni.


25N



2021. jún. 10. 01:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Egyszer volt női főnököm pár hónap alatt ki is utaltak a csapatból


A jelenlegi munkahelyemen férfi főnökök vannak

Vegyesen női férfi kollégák a hangulat a legjobb, öröm bejárni ide,de muszáj volt váltanom a fizetés miatt

2021. jún. 10. 01:36
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Legyél munkanélküli, drága.
2021. jún. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos tényleg sok női főnök olyan, mint ahogyan a Kérdező leírja őket, de nem mind.


Egyébként volt szerencsém olyan férfi főnökhoz, aki a kapuzárási pánikos korszakát élte, egy igazi hisztigép volt, egy rémálom volt vele a munka.


Amit tenni tudsz: felnőni a feladathoz és elfogadni, hogy női főnököd van.

2021. jún. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Kovetkeztetsz par nobol, gratulalok. Nekem a ket ferfi muszakvezetombol az egyik olyan hisztis, hogy vannak napok, amikor inkabb csak a masikkal beszelek, ot meg kerulom. Mas napokon meg tok normalis. De biztos o is valojaban no, csak 45 eves ferfinek nez ki. Egy masik reszleg noi muszakvezetoje meg mindig tok normalis, amikor nalunk helyettesit, o eddig egyetlen egyszer volt bunko, amikor a masodik napomon kerdeztem valami hulyeseget :D
2021. jún. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igaz Vannak kivételek .


Én elfogadom,hogy nőt kaptam csak mit tudok tenni,hogy ne stessbe gyomoridegbe kelljen bejárni,és hogy ne vetítése ránk a magánéletét

2021. jún. 10. 05:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolog nem nemhez kapcsolódik...alapból sajnos a főnökök nagyrésze kishazánkban ilyen, akár férfi, akár nő

Annyiban más esetleg, hogyha férfi lenne a főnököd és bejönnél neki, esetleg kedvezne neked valamelyest

Itt maga a "főnökmentalitás" a probléma forrása, azt pedig már évtizedek óta nem lehet felszámolni sehogy, csak mostanában kezdik emberszámba venni a beosztottakat, amióta tömegesen lépnek le az emberek külföldre


Sajnos Kérdező, sokat nem tehetsz. Ha végképp nem jöttök ki egymással, inkább mondj fel, még az is jobb, mint állandó idegfeszültségben ledolgozni heti 40 órát, hiába kapsz pénzt, azon nem tudsz lelki békét vásárolni...

2021. jún. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem meg volt ótvar szar fos férfi főnököm, nem is egy, szóval ezen az alapon megegyezhetünk hogy férfiak sem jók főnököknek. Hiszen ez így működik; ha van egy rossz tapasztalatod az egyik nem egyik tagjával, akkor azt ki kell vetíteni a teljes nemre.
2021. jún. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 7. válaszadóval, énnekem is ugyanez a véleményem. Férfi vagy nő, a "főnökmentalitás" egy és ugyanaz. A hatalommal lehet élni és visszaélni is ugye, ez utóbbira százszor annyi példa van, mint az előbbire.
2021. jún. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok, annyira ritka a valóban jó főnök kis hazánkban, én se láttam még olyat. Eddig 3 főnököm volt, az első férfi volt, 50+os (lsd. #3 válaszom), erősen kerülendő kategória, ha nő vagy. A második egy nő volt, hasonló korosztály. Alapvetően nem lett volna vele gond, viszont igazából sosem tudott kitörni a szakmájában (mivel nő és viszonylag férfias pályáról van szó), ezért - frusztrációja kompenzálásaként - agyonhajtotta a dolgozókat, megbecsülés nélkül. Akkoriban nem értettem, hogy miért ilyen, most már igen.

A harmadik főnököm 40-es éveiben jár, férfi, enyhén hebrencs és látszatszerény, természetesen tökéletes, viszont komfliktuskerülő is, ami nem minden esetben előnyös, ugyanis nem nagyon áll ki az embereiért. Elmondhatod neki ugyan, ha valami bajod van, de érdemi megoldása nincs, mindig arra hivatkozva, hogy nem ér rá ilyenekkel foglalkozni.

2021. jún. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, itt alapvetően ezzel a szóval van a baj, hogy főnök.

Nem ismered még ezt a nőt. Hátha szerencséd lesz, és kifogod, hogy ő pont egy "jobbik főnök" típus.

Nem lehet tudni. Van aranyos, rendes, férfibe is és nőibe is, és van a fordítottja is sajnos.


Az a baj,hogy ha otthon a magánélettel probléma van, akkor sajnos mindkét nem tud borzasztó lenni.

Nekem is volt női főnököm. Elvált, eltelt másfél év, nem akadt neki férfi, emiatt olyan ingerült volt, hogy szólni nem lehetett hozzá.

Aztán végül akadt egy pasi aki kezelésbe vette őt, és érdekes dolog történt.

Olyan lett, mint a kezes bárány. Jó főnök lett belőle.


Mindenképpen kezd el a munkát, és kiderül, hogy mi a helyzet.

Az is lehet, hogy jól sül el a dolog. Lehet, hogy pont te leszel neki szimpatikus.

De az is lehet, hogy ő alapból is jó ember.

Nem lehet ezt így tudni. Lehet, hogy a magánélete is rendben van. Nőknél ez nagyon sokat számít.

Vágj bele, és majd visszavárunk a tapasztalatokkal.

2021. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!