Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyakran beszélek angolul...

Gyakran beszélek angolul munka közben, ez mintha idegesítené a kollégáimat. Miért?

Figyelt kérdés

Hogy gyakoroljak gyakran félig angolul-félig magyarul beszélek munka közben az irodában. Mikor rákérdeztem azt mondták hogy megértik hogy gyakorolnom kell, nem zavarja őket.

De most azt hallottam vissza hogy bosszantó vagyok.


2021. jún. 11. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy bosszantja őket.

Gyakorolj otthon

2021. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Talán azért, mert ők magyarok?
2021. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul beszelve ugyanolyan zavaro munka kozben.
2021. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
A budapesti főpolgármester közelében dolgozol?
2021. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy haverom, aki így beszél és engem is idegesít. Akkor legalább csak az egyik nyelven beszéljen, keverni a kettőt szerintem szörnyen zavaró és felesleges is. Ha gyakorolni akarsz, keress külföldi levelezőtársakat, vagy menj angoltanárhoz, ne menj a kollégáid agyára.
2021. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az isiben vagy, hogy gyakorolgass, dolgozni kell a munkahelyen.
2021. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy idegesítő,beszélj magyarul vagy beszélj angolul ennek a fele-fele elosztásnak semmi értelme.I dont care if you want to practice speaking English I'm Hungarian,communicate with me in Hungarian for fucks sake.Csak azért mondják hogy nem zavarja őket hogy ne kelljen magyarázkodni meg vesződni ha megsértődnél,inkább gyorsan letudják utána meg kibeszélnek ez már csak ilyen.And this just looks stupid,there must be some programs made for this
2021. jún. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!