Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy éltétek meg az első...

Hogy éltétek meg az első állásinterjútokat?

Figyelt kérdés

Hogy ment?

Mennyire izgultatok?

Ha valaki szeretné leírhatja hosszabban is, hogy hogy zajlott az egész.

Ha tudnátok tanácsokat is adni, hogy mikre kell nagyon odafigyelni, mit szabad, mit nem, azt nagyon megköszönném.


Előre is köszi a válaszokat!



2021. jún. 13. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmi extra, bementem, mondták a sablon kérdéseket, mondtam rá a sablon válaszokat és felvettek.
2021. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Féltem, meg akartam felelni. Felesleges volt, mert egy lehúzós picsa volt a főnök.
2021. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat nagyon vicces volt, egy közepes méretű IT céghez jelentkeztem még 2003ban. Persze nagyon izgultam, mert mar dolgozott ott ismeros, tudtam, hogy nagyon jo a fizu meg erdekes a munka is. Sokat keszultem az interjura, kodolas, matek, programozas elmelet minden.

Oke, bemegyek, ott fekszik a nagyfonok egy fotelben, kigombolt ingben, a kezeben az oneletrajzom. A beszelgetes igy zajlott.


- Tud angolul?

- Igen

- Látom, az xyz gimibe járt, ugye?

- Igen

- Na az egy tök jó suli, fel van véve.


Azóta azért komplexebb interjuim is voltak :)

2021. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első néhány komolyabb interjúm nekem rossz élmény volt, bár én is lehettem volna felkészültebb, de mai fejjel látom már, hogy azok a cégek is elég gázul interjúztattak.


Amit javasolni tudok, hogy töltsd le az SSC Heroesról a 100 leggyakoribb interjú kérdést és gondold ezeket végig. Nekem ez segített kezdőként a legtöbbet. Ami a legfontosabb szerintem junior ként, hogy legyél felkészült nekem akkor csak ez adott önbizalmat.


Amúgy - legyél összességében pozitív, ne szidd a céged, egyetemed, kollégád, főnököd.


Motivációban érdemes kiemelni azt, hogy a cég és maga a pozíció is miért tetszik annyira.


Nem érdemes hazudni, legyél őszinte a hiányosságaiddal vagy gyengeségeiddel kapcsolatban.

2021. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az irtó ciki volt, mert egy olyan telefonos értékesítói állás interjúja volt, amire nem is jelentkeztem, ezért mindent elkövettem, hogy ne vegyenek fel.
2021. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!