Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha bekerülök egy munka helyre...

Ha bekerülök egy munka helyre úgy hogy rengeteget felejtettem a szakmámból több év alatt nem sikerült el helyezkedni benne,akkor ha nem vagyok alkalmas a munkára fegyelmivel rúgnak ki?

Figyelt kérdés
mondjuk az interjún elvileg megfeleltem,kicsit próbáltam képbe kerülni is azért. de pár nap alatt nem tudtam annyira egyébként sem voltam túl penge sajna. akkor miért jelentkeztem azért mert gondoltam így tudnák bele tanulni és valamivel több pénzt is jelentene.
2021. jún. 13. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért adnának fegyelmit?

Próbaidő alatt indoklás nélkül elküldenek is kész.

2021. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fegyelmi csak nagyon kiveteles esetekben van.


Altalaban akkor ha eros negativ viselkedest mutatsz a munka vagy kollegak fele.


Az hogy nem tudsz egy par dolgot vagy hogy hianyos a tudasod attol nem kapsz fegyelmit.


Az viszont inkabb elkepzelheto hogy behivnak beszelgetni, hogy mi ez de meg talan akkor sem rugnak ki. Plane ha diplomas munkas vagy nem pedig gyari vagy ilyesmi.

2021. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2021. jún. 13. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Képzeld ma eljöttem túlóràzni egy olyan telephelyre ahol kB 8 éve dolgoztam egy nyári szezont, nagyjából rémlik mi hol van de reggeli nyitásnál kellett pár olyan dolgot kérdeznem amit az "újak" szoktak illetve napközben is rá írtam egy kollégára, hogy ezt azt hogy kell csinálni... Azóta rendben vagyok...
2021. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
remélem én is rendben leszek,köszi a választ
2021. jún. 14. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!