Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szöveget érdemes...

Milyen szöveget érdemes mondani olyan munkánál ahol személyesen kell jelentkezni?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy számomra mindenben helyt álló munkát viszont ilyennel még nem igen találkoztam, hogy személyesen kell jelentkezi, semmi email vagy telefonszám nem volt megadva csak a helyszín és hogy kit kell keresni.

Mikor először mennék oda gondolom ott csak lesz valami portás vagy recepciós mivel kórházi munka, de olyankor mit illik mondani ilyen esetben?

Pl.:"Jó napot! Álláshirdetés megpályázása céljából jöttem útba tudna e igaztítani ide?" Mivel ott sosem voltam de nem is akarok elkésni, hogy keresem még az illetékest meg minden mivel közel van hozzám.

Szeretnék alkalomhoz adódóan viselkedni, mivel sokszor ilyenkor rájön a pánik és idegeskedés és nehezen tudok beszélni ilyenkor emiatt és egyből leizzadok is.

Önéletrajzot viszek azért, öltözködni hogy illik mostanában olyan munkára ami nem olyan komoly de mégis az intézmény egy komoly hely?

Eddig semmi gond nem volt ha kicsit lazábban öltöztem mert volt hogy úgy is felvettek annak ellenére de most alkalomhoz illő lennék.

Még nem is interjúnak hangzik ez inkább egy sima munka megbeszélés mivel személyes találkozó van, neked kell megkeresned, nincs se telefon se email de mindenképp megnézem.



2021. jún. 14. 03:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit leírtál példának az tökéletesen megállja a helyét, igazából annyi a lényeg, hogy sose gondold túl ezeket a helyzeteket. Viselkedj természetesen, mintha egy vidámparkba kérdeznéd meg merre a találod az óriáskereket. A legrosszabb, amit ilyenkor tehetsz, hogy előre megtervezel minden lépést, aztán ha egy apró részlet nem jut eszedbe jön a pánik. (Tapasztalatból mondom, régen én is izgulós fajta voltam.) Nyilván tudni fogod, hogy miért mész oda a recepcióshoz, aztán megkérdezed amit szeretnél. Továbbiakban pedig ugyanez. Öltözetnek meg bármit, amiben ha nálad jelentkezne valaki, te nem szólnál érte. Sok szerencsét! :)
2021. jún. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szavasz bátya mennék a brigaddal dógozni
2021. jún. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A portán leadod az önéletrajzodat és majd behívnak.

Nem kell kiöltözni, legalábbis az önéletrajz leadásához tuti nem. Láttam már olyat aki öltönyben és lakk cipőben jött operátori munkára jelentkezni..nem kell túlzásokba esned.

2021. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!