Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tapasztalatod gyári munkáról?

Tapasztalatod gyári munkáról?

Figyelt kérdés

Elsőéves egyetemista vagyok és elvállaltam egy gyári csomagoló diákmelót nyárra. Holnap kezdek.

Mire számíthatok, illetve ha van tapasztalatod hogy tudnád leírni magát a munkát, a téged körülvevő embereket..stb?


21/L



2021. jún. 14. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Az emberek egy férgek általában (vannak kivételek nem sok),kevés a pénz,sok a munka...lényegében ennyi.
2021. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Bárkit felvesznek, 8 általános elég (vagy még az se)


Majd megtapasztalod és levonod a saját következtetéseidet.

2021. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Miért gyárba mész fiatal nőként? Annyi jobb lehetőség lenne számodra.
2021. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Siralmas, de ideiglenesen elviselhető. Rengeteg a pletykázás, a rosszindulató és ostoba ember, de diákként annyira nem érint majd ez valószínűleg. Mozogj a többi diák körében, mindenképp szólj a vezetőségnek ha valamit nem adnak meg (pl. a szünetet, amit szeretnek elsumákolni).
2021. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Nincs két egyforma munkahely. Könnyebb lenne választ kapni, ha konkrét céget írnál.

Az is előfordul, hogy az egyik ember utálja, a másik szereti. Nagyon sok dologtól függ.

A legtöbb gyárban elég vegyes az összetétel, a buta bunkótól a jófejig, és elég gyakori, hogy pár egész értelmes is akad. Az, hogy mennyire érzed jól magad, nagyban függ attól, hogy kikkel töltöd el a napodat.

2021. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Leginkább gyárfüggő, hogy milyenek lesznek a kollégák és a körülmények.

Ne foglalkozz a fanyalgókkal, ideiglenes diákmunkának szerintem teljesen jó. Tapasztalatot szerzel vele és az önéletrajzodban is fel tudod tüntetni.

De azért hosszútávú karriert tényleg nem érdemes ilyen helyeken építeni.

Én egyik régi gyári munkámra se tudnám azt mondani, hogy jó és kellemes munkahelyek lettek volna, és most csak enyhén fogalmaztam :D De egyiket se bánom, hogy elvállaltam, mert emberileg és tapasztalatilag több lettem tőlük. És most sokkal tisztább lelkiismerettel élvezem a jelenlegi komfortérzetemet a mostani munkahelyemen :)

2021. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon rossz de legfontosabb azt kel mondani hogy, szegény vagy és nincs semmid nagyon sok az irigy ember a gyárba.Meg mindig panaszkodni kel ha nincs semmi gond akkor is hogy, ne logj ki.Mert itt az legnagyobb baj gyárakal nem a modernek jönnek ide.Az autógyárak kivételek de abbol nagyon kevés van és mivel nincs rivális az is rossz.Más lenne a helyzet ha tesla autokat gyártanánk meg chipeket akkor gyárak is elég jó helyek lennének.De itt csak arra mentek hogy, munka legyen ezért ki tiltot rossz gyárak jönnek ide ahol nagyon rosszak a körülmények.És akkor erre jön még a komonista rendszerváltás elmaradása hogy, 100 éves cucokat is elopnak te meg dolgozni se tudsz majd.És senki nem érti minek lopja szemetet valószinüleg azért mert nem potolják és majd nézi hogy, dolzozol szerszám nélkül.Mert ennyi öröme marat az életbe.
2021. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Miért kell engem lepontozni?! Mindenki azt írja, hogy milyen rossz a gyárban és mikor én is azt írom, lepontoznak. Igenis millió jobb lehetőség lenne fiatal nőként. Gyerekvigyázás, eladóság, szálloda, stb. Gyerekekre még külföldön is tök jó élmény vigyázni.
2021. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
70%
A 21. század koncentrációs táborai. Üdv egy sok gyárt megjárt csóró melós.
2021. jún. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A meló is eléggé idegőrlő, de a legjobb az az, hogy a legbutább, legirigyebb, legrosszindulatúbb társadalmi osztály tagjaival veheted körbe magad napi 8-12 órában.

Én dolgoztam gyártó üzemben műszakvezetőként (mérnöki diploma kellett a művezetőknek, nagy multiról van szó) és annyi buta állatot azóta se láttam sehol.

2021. jún. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!