Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jól gondolom, hogy nem akar...

Jól gondolom, hogy nem akar szerződést hosszabbítani?

Figyelt kérdés

12 órás, 4 műszakos munkarendben dolgozom, 1 napot nem tudok bemenni, mert kapom a 2. védőoltást Astrából, az 1-nél is súlyosabb mellékhatások voltak.


Május közepe óta dolgozom a cégnél, hó végén lejár a szerződés.


Azt mondták, hogy csak szabadsággal mehetek el oltatni...


Időarányosan kiszámoltam, kb. 1,5 nap szabadság jár, tehát 12 órával ez el is megy...


Jól sejtem, hogy azért veteti ki, mert nem akar hosszabbítani és megszabadul a nyűgtől, azaz a szabadságtól??



2021. jún. 15. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2021. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól.
2021. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem lehet elszámolni rendesen. Munkának nem írhatja be, mert nem dolgoztál, orvosi igazolást nem ad a nővérke aki belő, így marad a szabi. Mi mást tehetne? Te kifizetnéd a melóst úgy, hogy bent se volt? Potya nap, aztán meg egy szabit is kiveszel ezen felül. Neki meg 2x kell berángatnia valakit túlórába vagy a többiek dolgoznak a csoportban helyetted 2x is. Hát nem. Ez így korrekt a többiek felé is.
2021. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Házi orvos adta be, aki tudott vna adni táppénzes papírt...


Amúgy az való igaz, hogy alkalmi munkavállalót ez miatt be kellett hívni...


Vicc, hogy az 1. oltásnál súlyosabb mellékhatások jelentkeztek, most nem volt semmi, be bírtam vna menni, azért kértem így, mert nem akartam a bizonytalant, hogy bemegyek e vagy sem.

2021. jún. 18. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!