Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Itt kiköszörűlni a csorbákat...

Itt kiköszörűlni a csorbákat vagy máshol tiszta(ább) lappal kezdeni??

Figyelt kérdés

Munkahelyemen több feladatköröm is van. A jó munkámat természetesnek veszik, a rosszat megjegyzik az ügyfelek, felettesek,kollégák. Sok mindent itt kezdtem el,tanúltam meg igazán( iskola/tanfolyam csak papírt adott) kezdeti és oda nem figyelésből eredően hibáztam. Én olyan vagyok,hogy ha hibáztam rástresszel a köcetkező ugyanolyan szituációban,mert .....tudják hogy ilyen esetben már hibáztam.

Fő kérdéshez persze felmerűlnek az anyagiak,a munkakörűlmények,munkahely távolsága....azokat vegyük egyformának.



2021. jún. 17. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Senki sem vált még apostollá a saját falujában, vagy hogy van ez a mondás. Berögzült véleményeket nagyon nehéz megváltoztatni, talán nem is lehet. Hiába már nem vagy olyan, az emberek azt fogják látni benned, ami szerintük vagy. Engem személy szerint zavarna az ilyen légkör.
2021. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenki hibázik, aki beletanul adott dolgokba. Ha nem lecsesznek, szerintem nem kellene ennyire a lelkedre venni..


Tudod új helyen is nehéz lesz majd, meg ott is lesznek új dolgok, amibe bele kell majd tanulni. Ha sz*r a légkör és csesztetnek, nyilván más tészta, de ha csak önérzeteskedsz... Ilyen a fejlődés.

2021. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te most akkor miről beszélsz? Semmi sem történt. Milyem csorbát akarsz kiköszörűlni?? Még el se kezdtél rendesen vágni, te meg már csorbáról beszélsz.

Csak csináld a dolgod, kezdj el nem hibázni valamikor és kész.

2021. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!