Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkatársaim nagy része...

A munkatársaim nagy része utál mert a főnököm kedvel. Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A főnököm megdicsért mindenki előtt és kiemelte, hogy mennyire elégedett a munkámmal (ez pár hónapja történt). Azóta észrevettem, hogy nem annyira beszél velem senki, kerülnek. Nem tulajdonítottam nagy figyelmet ennek, nekem is nagyon sűrűek voltak a heteim, sok dolgom volt. De most megtudtam, hogy a munkatársaim nagy része elment sütizni és engem oda nem hívtak (utólag tudtam meg). És az egyik munkatársam akivel jóban vagyok régóta csak ritkán találkozunk munkahelyen mondta, hogy én voltam a téma és kifiguráztak, meg olyan megjegyzéseket tettek, hogy benyaltam magam, akivel pedig közel vagyunk azt mondta egész nap a pofámat kell néznie :( És egyéb szörnyű dolgokat mondtak amiket nem is részleteznék... azt mondta a kolléganőm, hogy ő kiállt értem, de lehurrogták, hogy ő nem azon az emeleten dolgozik, nem tudja mi megy. Nem akart megbántani ezzel, hogy visszamondta, először nem is akarta elmondani, de végül elmondta mert szerette volna, ha tudom, hogy a hátam mögött ez zajlik. Én senkinek nem ártottam, csak szeretem a munkám és szívemen viselem, hogy minden jól menjen. Nincs vezető beosztásom, kishal vagyok a vízben, viszont a főnököm kedvel és észrevette a szorgalmam. (amúgy a főnököm is Nő szóval legalább azt nem mondhatják hogy van köztünk valami XD)

Úgy érzem kiutált, nemkívánatos személy vagyok...

Gondolkoztam rajt, hogy hétfőn szóba hozom a témát, de nem szeretném bajba sodorni azt aki ezt visszamondta nekem, mert ő nem szart akart ezzel kavarni.

Ti mit tennétek? Nagyon rosszul érzem magam, de felmondani nincs lehetőségem.



2021. jún. 19. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen irigyek rád, ne foglalkozz velük, dolgozz tovább úgy, ahogy eddig, nem azok fognak feljebb kerülni a cégnél, akik nem tűnnek ki a sorból.
2021. jún. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenhol így lesz az országban. Az emberek ilyenek és ezen nem tudsz változtatni.
2021. jún. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegileg kibirod, akkor ne foglalkozz vele, a sajat oromodre mindent csinalj ugy ahogy eddig es kesz. Szemelyiseg fuggo ki hogy birja, de szerintem ne probalj meg megfelelni, beilleszkedni kozejuk, ugyse fog sikerulni es csak lehuznak. Egyszer ketszer probalkoztam ilyennel, nem sikerult, azota is szegyellem magam, magam elott, hogy megprobaltam megfelelni ilyen embereknek.
2021. jún. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Kivételez is veled a főnök? Őszintén!
2021. jún. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit szoktak mondani

Minden csoda 3 napig tart

Lesz valaki vagy csinál valaki valamit akkor ő lesz a téma,téged meg elfelejtenek


Így szokott lenni

2021. jún. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

1. Felesleges ezt előhozni. Tegyél úgy, mintha nem tudnál semmiről. Úgyis mindegik a saját bőrét fogja menteni, tagadni és hazudni fognak, de minden megy ugyanúgy tovább. Dolgozz tovább és kész.


2. Ugye nem gondoltad, hogy mindenki szeretni fog téged? Vannak irigy emberek is, de az is elképzehető, hogy enélkül sem voltál szimpatikus. Most nekem is van pár ember, akiket rühellek, mégis el kell viselnem. Nem jönnek be és fárasztóak. Meg is őrülnék, ha a szabadidőmben is a pofájukat kéne néznem. Nincs harag, csak én se tehetek arról, ha valakitől zsigerből undorodok. Felesleges ezen balhézni. Fogadd el, hogy nem szerethet mindenki.


3. Az meg egy eléggé idealista elképzelés, hogy mindenki szeret és elismer. Ilyen nincs. Foglalkozz inkább a dolgoddal és téged kedvelő emberekkel. A többit le kell szarni.

2021. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Teszem tovább a dolgom és nem foglalkozom velük. Sokat gondolkoztam és én is erre az elhatározásra jutottam.

Nem kivételez velem, meg senkivel. Ő nem olyan ember.

2021. jún. 19. 23:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, ne törődj velük csak irigyek, te továbbra is tedd becsülettel a dolgod
2021. jún. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!