Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor mondjam meg a főnöknek,...

Mikor mondjam meg a főnöknek, hogy esti iskolába fogok járni?

Figyelt kérdés

Eddig azért nem mondtam meg, mert még nem biztos a dolog. A létszámtól függ, hogy esti vagy nappali tagozaton indul-e a képzés és ha nappalin indul akkor fölösleges vele közölni, mert úgysem tudok járni.

Viszont azért lenne fontos tudnia, mert ha kis szerencsével esti indul akkor tőle is meg kéne kérdeznem, hogy mennyire tudja tolerálni, ha a délutános műszakot nem tudom vállalni (vagy csak néha). Az indulás szeptemberben lesz, addig még bőven van időm. Mikor kérdezzek rá? Inkább ha már biztosat tudok (augusztusban), vagy hamarabb?


2021. jún. 20. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb. "Főnök, szeretnék esti iskolába járni. Megoldható az állandó délelőttös műszak?" Aztán ha azt mondja, hogy nem, akkor vagy a suliról mondasz le, vagy azonnal elkezdesz másik állást keresni.
2021. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En levelezőre járok, akkor szóltam bent, amikor jelentkeztem
2021. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akár holnap is mondhatod,sok értelme nincs várni vele mert ugyanazt fogja mondani csak később.Inkább tudd meg most ha valami nem lenne jó mert akkor még le tudod mondani a sulit vagy más helyet keresni ha krll
2021. jún. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!