Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy főnök hogy képes nyugodtan...

Egy főnök hogy képes nyugodtan a szemébe nézni hónapokon keresztül annak az alkalmazottjának, akiről tudja hogy nyár végén ki lesz rúgva?

Figyelt kérdés

A döntés már megszületett, de van egy leépítési terv, és csak a nyár végén lesz elküldve.

Hogy képes a főnök napi szinten köszöngetni neki, a szemébe nézni és nem elárulni neki, hogy na öcsém te keress melót mert innen hamarosan repülsz?


2021. jún. 23. 15:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Mert jó főnök.

Attól mert valakinek nem megfelelő a munkája még emberileg meg lehet becsülni.

2021. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"Attól mert valakinek nem megfelelő a munkája"


A kirúgásnak abszolúte semmi köze a munkája minőségéhez.

Egész más az ok.

Hoztak egy döntést hogy aki régen itt van és X bérsáv felett van, az leépítendő.

ennyi.

Sokba kerül.

2021. jún. 23. 15:51
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

2

Ok akkor is ugyan az a válasz.

2021. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Miért, hogy kéne a szemébe néznie, zavarodottan? Amíg nem valósul meg a leépítés, minden mehet a régi kerékvágásban. Arra meg sajnos nem minden munkavállaló képes, hogy egy ilyen hír után is ugyanúgy hajtson, szóval teljesen érthető a dolog. Az MT szabályozza mikor kell közölni a felmondást, annál előbb nem nagyon szokták.
2021. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
68%
Milyen alkalmazott az, aki úgy megy be dolgozni, hogy holnap is kell oda? Nem vagy te pótolhatatlan.
2021. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Mert egy alattomos féreg, aki csak használati tárgynak tekinti a dolgozót. Másrészt fél, hogy ha az illető megtudja, hogy kiakarják tenni, akkor elmegy hamarabb, vagy leszarja majd a munkát. Ti közölhetnétek vele ha van benetek gerinc. A főnökben nincs, de ők anélkül születnek.
2021. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Milyen alkalmazott az, aki úgy megy be dolgozni, hogy holnap is kell oda?"


Egy normális gerinces, önképpel és értékeléssel rendelkező ember. Másképp be se érdemes menni.

Persze ez nem a sori prolimelós szintje így neked szokatlan lehet.

2021. jún. 23. 16:15
 8/17 A kérdező kommentje:

"Ti közölhetnétek vele ha van benetek gerinc. "


Ha én közölném ezt vele, ENGEM MÉG AZNAP fegyelmivel elküldenének céges belső infó szivárogtatásáért.

2021. jún. 23. 16:16
 9/17 A kérdező kommentje:

"Ti közölhetnétek vele ha van benetek gerinc."


meg aztán elhinné? dehogy hinné. Én is hallottam már hogy ki fognak rúgni, aztán még itt vagyok.

2021. jún. 23. 16:17
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ott vagy? Tegnap reggel még a bizonyítványért mentél be az iskolába:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

2021. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!