Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan ütnétek el az időt,...

Hogyan ütnétek el az időt, egy olyan munkahelyen egy irodában bizti őrként ahol ha jön ritkán egy ügyfél csak ügyintézőt kell neki hívni, más dolog nincs, mind ezt 8 órában? Félek hogy unatkozni fogok,. Keresztrejtvényt vigyek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 16:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Olvasnék.
2021. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
21%
tanulnék, hogy 1 év múlva ne ilyen tróger munkát kelljen végeznem.
2021. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ez is munka! Vagy neked nem tróger?
2021. jún. 24. 18:41
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

2

Ha annyi pénzt kap érte, hogy meg tud belőle élni (vagy a párja munkájával kiegészülve meg tudnak belőle élni), akkor ez kifejezetten álommunka. A munkaidejének nagy részében jóformán semmit se csinál, csak hallgatózik, hogy jött-e valaki.


Amúgy a legegyszerűbb ha olyan elfoglaltságot keresel amit vagy hallgatni kell, vagy nézni, hogy közben tudj figyelni, mert ha túlságosan belemerülsz, nem jó.

Szóval podcastet hallgatsz, Facebookozol, Gyakorizol, olvasol, stb. Én egy ilyen munkahelyre hoszabb távon biztos vinnék laptopot, s annyira belejönnék a manga tisztításba, hogy a fordító soha az életbe nem érne utol. :D

2021. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

5

Úgy látom te se végeztél még nehéz fizikai munkát, vagy olyan munkát, ami nagy felelősséggel jár. Nem dolgoztál normára, és nem volt részed nagy hajtásban...


Annak, hogy eljársz otthonról dolgozni, az a lényege, hogy minél kevesebb energiabefektetéssel, minél több pénzt keress. Ha az őskorban úgy gondolkodtak volna mint te, mi nem irogatnánk ide. Miért jó az neked, ha valami nehéz? Mazochista vagy?

2021. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
11%

"Annak, hogy eljársz otthonról dolgozni, az a lényege, hogy minél kevesebb energiabefektetéssel, minél több pénzt keress."


Neked, meg a sok szar ócska nyomorék semmihez se értő prolinak lehet.

És szellemi munkakörben vagyok, elég jól keresek, de nem ez a szempont, mert akkor is ezt csinálnám ha keveset hozna.

Egyébként nagyvállalati követeléskezelő és jogi osztályon vagyok jogász.

Nincs felelősség? Sokszor százmilliós tétek röpködnek pl közbeszerzés.

2021. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
240k fizetésem van. Dolgoztam fizikait is, jobb így unalmasabban ennyit keresni
2021. jún. 24. 20:21
 8/23 anonim ***** válasza:
12%
A legjobb út az agyi leépüléshez. Már akinek van honnan leépülni ugye.
2021. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Tapasztalat? Vagy már le épülten írtad ide? Vagy már le épült voltál?
2021. jún. 24. 21:05
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Hálistennek nincs tapasztalatom se az agyhalott "bizti őr" se a tróger fizikai melók világáról. És ez így is marad.


A fizikai melóst nem nézem le, de a bizti őröket MEGVETEM ÉS LENÉZEM.

Büdös nekik a munka és elmennek pöcsöt hegyezni szar pénzért. Megérdemlik.

2021. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!