Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez az önéletrajz rendben van?...

Ez az önéletrajz rendben van? Vagy esetleg mit javítanátok rajta?

Figyelt kérdés

A nevem xy, 20 éves vagyok.

2001.06.12.-én születtem, xy helyen.

Lakóhelyem .........


Elérhetőségeim:

⦁ Telefon: 123456

⦁ E-mail: montgomerrikukacgmail.hu


Tanulmányaim:

⦁ 2019-2021 iskola neve

Kereskedelmi képviselő

⦁ 2015-2019 iskola neve

Kereskedelem

⦁ 2007-2015 iskola neve


Gyakorlati tapasztalatok, munkahelyek:

⦁ 2016.06-2016.07 Mecsek Füszért

Gyakorlat (2 hét)

Feladatok:

⦁ Árufeltöltés,

⦁ Eladótér rendben tartása,

⦁ Selejtezés


⦁ 2017.07-2017.08 Dm-Drogerie

Gyakorlat (3 hét)

Feladatok:

⦁ Árufeltöltés,

⦁ Eladótér rendben tartása,

⦁ Leltározásban való részvétel,

⦁ Vevők eligazítása

Szerettem itt lenni. Jól kijöttem a munkatársakkal. Az üzletet, mint helyet is megszerettem.


⦁ 2018.07-2018.08 Dm-Drogerie

Gyakorlat (4 hét)

Feladatok:

⦁ Árufeltöltés

⦁ Eladótér rendben tartása

⦁ Vevők eligazítása

Mivel már az előző évben megkedveltem ezt a helyet, így ebben az évben is idejöttem. Még jobban megszerettem. Ugyanúgy kijöttem az itt dolgozókkal. Illetve már jobban is kiismertem magam az üzletben.


⦁ 2020.08-2020.08 Tesco

Gyakorlat (4 hét)

Feladatok:

⦁ Árufeltöltés több részlegen

⦁ Vevők eligazítása

⦁ Csemegepultban való részvétel

A Tesco áruházban töltöttem az utolsó gyakorlatomat. Itt is ugyanúgy jól kijöttem az itt dolgozókkal. Legjobban a csemege pultban szerettem lenni.



Diák munkán keresztül is dolgoztam kisebb nagyobb kihagyásokkal. Dolgoztam az Edelmann nyomdában, keszthelyi Tescoban árufeltöltőként, zalaegerszegi Tescoban pénztárosként.

Illetve 2017-ben a xy óvodában önkéntesként. Mivel szeretem a gyerekeket, ezáltal szerettem itt lenni.


“B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezem.


Hobbi, Érdeklődési körök:

⦁ Kerékpározás,

⦁ Kirándulás,

⦁ Fotózás,

⦁ Olvasás,

⦁ Tanulás


Tulajdonságaim:

⦁ Kitartó

⦁ Türelmes

⦁ Jó hallgathatóság

⦁ Célorientált



Ezeken felül még nagyon szeretek beszélgetni, embereket megismerni.



2021. jún. 25. 16:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy kicsit sincs rendben. Nyelvismeret? Egyéni kompetenciák? Meg átfogalmazni se ártana
2021. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem olvasom át az egészet, ami feltűnt, az a munkahelyek rossz sorrendje. Legfrissebb az első, és onnan megyünk visszafelé a múltba.
2021. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Ez inkább tűnik egy baráti tájékoztatónak, mint egy hivatalos önéletrajznak.
2021. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Keress inkább egy önéletrajz mintát
2021. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Tényleg rossz sorrendben van. Köszi, hogy irtad.

És akkor mit kéne átírnom rajta, hogy hivatalosabb legyen? Azt olvastram, hogy pályakezdőknek jobb az amerikai típusú, mint az europass, mivel ugye még nincs annyi tapasztalat.

2021. jún. 25. 16:31
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Az is fontos, hogy hova szeretnél jelentkezni. Milyen állás? Kis cég? Nagy cég? Multi? Sarki vegyesboltba a Marika néni mellé?
2021. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%
Egy komoly munkahelyen csak az érdekli őket, hogy eltudod-e végezni a munkádat. Ehhez nyelvismeret, egyéni kompetenciák kellenek a kötelező suli után. A szakmai tapasztalat meg olyan amilyen. Nem sokat számít a formalitás. Sokkal hamarabb felvesznek egy olyan eladót aki angolul is tud, mint aki helyes sorrendbe írta a tapasztalatokat.
2021. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Senkit nem érdekel, hogy hogyan érezted magad a gyakorlati helyen.

A tulajdonságaid sem. Arra az interjún szoktak rákérdezni.

A személyes adatokat nem kell mondatba szedni. "A nevem xy, 20 éves vagyok." ez így nagyon gáz. Látják a születési dátumodat, nem kell külön leírni a korodat

2021. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

"Szerettem itt lenni. Jól kijöttem a munkatársakkal. Az üzletet, mint helyet is megszerettem."


Ezek a megjegyzések nem kellenek, kiveheted mindet. Majd interjún beszélsz róluk ha kérdeznek, jelentéktelenek amúgy.


A tulajdonságok sem kellenek, szintén feleslegesek. Diák/pályakezdő vagy, normális hogy nincs még sok tapasztalatod, szóval nem kell arra törekedni hogy hosszabb legyen a leírás, hogy azt kompenzáld.

2021. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Amiket olvastam mintákat abban volt olyan, hogy érdeklődési körök.

Köszi az eddigi válaszokat, ha esetleg még van valamilyen tanács, észrevétel, akkor azt még írhatjátok.

2021. jún. 25. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!