Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes elhagynom a munkahelyem?

Érdemes elhagynom a munkahelyem?

Figyelt kérdés
Cca másfél éve dolgozom egy munkahelyen, magát a munkát szeretem csinálni. Óriásit csalódtam emberileg a főnökeimben, nem szívesen dolgozom nekik innentől. Valószínűleg a következő helyen több pénzt is keresnék, de: általában nyugodt a légkör és nem kell szanaszét dolgozni magad. A kollégák többnyire normálisak, nincs szemétkedés, ami elvétve van, az sem velem. Kicsit tartok attól, hogy nagyobb elvárásokkal kell majd szembenéznem egy új helyen, illetve nem fogadnak majd be a kollégák. Bár alapvetően pozitívan állok az emberekhez és ők is hozzám. Ami miatt még nehezen döntök, az az, hogy ez az első munkahelyem, ahol két fő feltétel teljesült: normális fizetés, szerethető feladatok.

2021. jún. 27. 16:52
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
94%
Csak akkor hagyd el ha van biztosan másik
2021. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen jól gondold meg, ugyanis tökéletes munkahely nincs. Az hogy emberileg csalódtál a főnöködben, az azért nem egy akkora tragédia hogy eldobd érte az amúgy jó munkahelyet. Az új az meg mindig lutri.
2021. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik a munkavégzésben nincs probléma a főnököddel, minden más stimmel. Akkor meg nem érdemes elmenni, hacsak nincs valami minden tekintetben jobbnak ígérkező hely
2021. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ó szívem... Én is óriásit csalódtam először a főnökömben emberileg.. Megbántott valamivel rendesen..


Aztán eltelt pár év, és a lelkembetipró állítása már sehol nem volt, sőt.. Sokat köszönhetek neki, nagyon jó kapcsolatunk volt, és a végén még olyan ajánlólevelet is kaptam tőle, hogy érdemes bekeretezni és megkönnyeztem.. :-)


Lehet neked is az önérzetedbe lépett valamivel, de szerintem ha csak ez a gond, megbánnád, ha elmennél egy ki tudja milyen helyre. Kevés az igazán jó munkahely, jó értékelni ami van.

2021. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!