Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes lenne "visszakéretni"...

Érdemes lenne "visszakéretni" magam egy olyan munkahelyre ahonnan eljöttem de megbántam?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég sikerült volna egy klassz munka közeli helyen de sajnos megijedtem és győzött felettem megint a szorongás és azt hazudtam hogy közben találtam más helyet hogy mondjak valamit. Viszont semmi harag nem volt csak annyi hogy egy papíromat ott hagytam bár nem igazán fontos, bármikor kérhetek abból újat de mégis bánt hogy nem mentem el arra mivel olyan helyen van ahol nem biztos hogy máskor is találok e területen munkát. Lenne közelebb is már álláslehetőség így nincs minden veszve de bánt nagyon hogy nem mentem el. Mennyire lenne kínos ha valahogy kibeszélem magam és megkérdezném e hogy visszamehetnék e oda? Kollégákat még nem is láttam, sőt a munkaterületet sem csak a interjúztató és egyben valami főnök talán is volt csak őt. Fizetésileg egyben van, nekem bőven elég másnak lehet kevés de nekem megfelel inkább maga a munkahely számít. Nem olyan rég volt ez, talán pár hete. Azért is bánt, mert azóta már dolgozhattam volna egy ideje. Sosem csináltam ilyen de most nagyon emésztem magam emiatt. Hogy fogalmazzak meg egy smst hogy tudassam vele hogy visszamennék? Nem szeretek telefonon beszélni ezért vagyok jobb smsben. Sosem volt belőle gond. Még ha baromi kínos is lesz ez lenne talán a legjobb munka minden téren szinte. De van egy érzésem jobb lenne tiszta lappal máshol kezdeni ahol nem rontottam még el semmit és igyekezni fogok hogy ne is rontsak. Amúgy nem valami komoly munkáról van szó és még a hirdetés is fenn van. Lenne máshol is hasonló területen ugyanez a munka de az sokkal messzebb van tőlem, időben nagyon kiesne.

2021. jún. 30. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelt... Úr! A másik munka, amit elvallaltam, idoközben sajnos nem jött össze (így nem lesz kínos, hogy nincsenek kilepo papirjaid onnan), ezért ha még önöknél megvan a lehetőség, akkor tudnék kezdeni. Üdvözlettel.. Xy.
2021. jún. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1.köszi.

valami ilyesmire gondoltam pont :).

ha meg nincs hát nincs de legalább megpróbálnám és aztán nem zavarna a tudat hogy lehetett volna még lehetőség ott csak a félelem megevett szinte.

2021. jún. 30. 03:25
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Így van. Csak bátran! Sok sikert kívánok. 😊
2021. jún. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1× nekem hasonló sikerült, próbáld meg.
2021. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első jó amit ír, de szerint.ne úgy írd hogy a másik sajnos nem jött össze hanem hogy mégsem indul vagy valami ilyesmit.
2021. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi de azóta találtam máshol munkát így nem bánom már annyira azt a helyet sem.:D
2021. júl. 2. 00:02
 7/8 A kérdező kommentje:
-ds
2021. júl. 4. 02:00
 8/8 A kérdező kommentje:

Elnézést lenyomtam itt valamit.

Na még azóta is fenn van így hétfőn megkérdezem mert nagyon bánt még mindig.

ez lett volna a legközelebbi munkahely szinte.

esetleg vasárnap azaz holnap szabad ilyesmivel zavarni?pl.hátha már írnia hogy esetleg hétfőn kezdhetek is ha úgy van vagy várjam meg azért a hétfőt?

2021. júl. 4. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!