Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jófogásra érdemes felraknom...

Jófogásra érdemes felraknom magam munkakeresési céllal?

Figyelt kérdés

mennyire keresik ott azokat az embereket akik hirdetik magukat valamelyik szakterületen?

ha érdemes, akkor hogyan, mit érdemes leírnom?



2021. jún. 30. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Munkást nem keresnek így, jelentkeznek maguktól ezerrel úgyis. Mi az, amiben kifejezetten jó vagy? Keress olyan cégeket, amiknek a profiljába ilyen ember kell, és írj mindegyiknek.
2021. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, hogy egy cég így keres, tömegállásoknál hirdetnek és választanak a jelentkezők közül.
2021. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Én fenthagytam az önéletrajzom pár éve, azóta voltak megkeresések felém, de nagyon ritkán. Tehát attól függ, hogy mennyire versenyképes a végzettséged.
2021. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes, inkább te keress olyan álláshirdetést, ami tetszik, és add be rá a jelentkezésed. A Vaterán is van egy csomó állás jelenleg is: [link]
2021. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!