Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy munkatársam, akivel...

Van egy munkatársam, akivel ritkán találkozunk ugyan, de hihetetlen nyugalomban és biztonságban, természetesen érzem magam mellette. Nagyjából így tudnám leírni az érzést. Mitől érezhetek így?

Figyelt kérdés
Kicsit fura ez, mert amúgy majdnem semleges a viszonyunk, hisz havi 2-3x találkozunk rövid időre. Mindketten házasok vagyunk, és 30N,ő kb 45F.
2021. júl. 1. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sok ilyen ember van. Nincs semmi jelentősége. Szimpatikus, nyugis, jó kedélyű emberek.
2021. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Van egy közös alapvonzalom köztetek.
2021. júl. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szeretnél vele lefeküdni.
2021. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mi honnan tudjuk hogy te mit érzel? És miért? Biztos vonzódsz hozzá valamennyire, szereted a társasàgàt. Én eddig egy emberrel éreztem hasonlót, ott egyszerűen az első személyes találkozásnàl azt éreztem az egész testemben, hogy ez az ember hozzám való. Megkönnyebbülés, és felüdülés volt vele minden együtt töltött perc. Soha senkivel nem fogom még egyszer ezt érezni. És ez nem szerelem volt, mert éreztem már azt is, ez más volt. Ezt másképp nem tudom leírni. Lehet te is hasonlót érzel.
2021. júl. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy idős idős nő ismerősöm közelében, házában éreztem ezt. Meg még egy-két rendkivül pozitív, kiegyensúlyozott életű személy közelében. Nagyon kevés ilyet ismerek. Már a jelenlétükkel feltöltik az embert.
2021. júl. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg nyugalmat, nem izgalmat erzel, akkor siman minden szerelmi, szexualis szalat teljesen kizarva ilyen jo hatassal van rad a szemelye, tarsasaga. En baratokkal, ismerosokkel voltam igy. Hiaba volt hozzam kozelallobb, sok kozos temaval rendelkezo baratnom, egy masik nonel mindig olyan jol ereztem magam, ahogy a konyhaban ultunk, az a hazaerkeztem atmoszfera volt.
2021. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!