Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha a szakmámban...

Mit tegyek, ha a szakmámban már nem találok állást? Milyen munkahelyet érdemes keresnem?

Figyelt kérdés

A jelenlegi cég, ahol dolgozom eléggé kezd szétesni, és mivel eléggé speciális munkaköröm van, nem valószínű, hogy egyhamar találok benne másik állást. Ezt a helyet is hónapok alatt találtam 4 éve.

Sajnos nem vagyok egy jég hátán is megélő emberke, szeretem a stabilitást és kiszámíthatóságot, szóval nem nagyon tudom, hogy most mihez kezdjek. Villanyszámla és hiteltörlesztés továbbra is lesz, viszont hogy miből fogom előteremteni az kérdés.

Ilyenkor mit tenne egy olyan ember, aki velem ellentétben leleményes, jó túlélő, jó alkamazkodó? Legalább átmenetileg, hogy túlélje a válságos időszakot?



2021. júl. 2. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Privát munkákat vállal. Felhív kertgondozó cégeket, , és segédmunkásnak jelentkezik hozzájuk. 1-2 év alatt beletanulsz a növénygondozásba, utána saját magad vállalkozhatsz.
2021. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Vagy takarító cégekhez jelentkezik munkásnak.
2021. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha felhívom ilyenkor a jó sablonszöveg? Azt csak nem mondhatom, hogy helló épp le vagyok csövesedve adjatok melót.
2021. júl. 2. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Be akarsz tanulni egy szöveget, amit innen ír neked valaki? Ennyire nem megy az önérvényesítés?
2021. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anyukádat!
2021. júl. 2. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!