Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes gyári diákmunkán...

Érdemes gyári diákmunkán részletes panaszt tenni egy alattomos csoportvezető ellen ?

Figyelt kérdés
Többször vegzált, igazságtalanul.Egy rohadék. Nem szoktam minden csipp-csupp üggyel máshoz rohanni, de amit csinál , az tényleg erős indokot ad arra, hogy panaszt tegyek ellene. Már 60 emberrek dolgoztam együtt ennél a gyárnál, mióta ide járok dolgozni és csak neki volt "problémája" velem. Nem vagyok nkei szimpatikus és többször megzsarolt, hogy kéressem át magam máshova.
2021. júl. 3. 12:36
1 2
 11/19 anonim válasza:
10-es vagyok, sajnos 3-asnak nagyon igaza van, a vezetőség a nagyobb cégeknél nem fog valakit, egy csoportfelelőst leváltani, mindaddig, amíg megy a munka. Ez sajnos tényleg így van, én is tapasztalom.
2021. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
10, és mit csinál veled ?
2021. júl. 6. 15:49
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy szimpi neki, akkor előbb-utóbb talál vmit ami miatt kirúgathat...


Ez előfordulhat diákkal vagy akármilyen melóssal...

2021. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
multkor elmondtam a felettesemnek, hogy nem tartanak be biznyos technológiákat és azt mondta én azért vagyok lent, hogy utánuk kémkedjek, s ezt terjeszti rólam az egész gyárban. Nem fogad be a csapatba egyáltalán, nem magyaráz semmit, pedig az (is) lenne a dolga, hogy megtanítsa az ott történő munkafolyamatokat, és persze mindig lesi, hogy mibe köthet bele, abban amit csinálok. De eközben ő is követ el kb ugyanolyan "hibákat" amikért énis lebaszhatnám őt.
2021. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen miatt rúgtak már ki engem mondtam a főnöknek hogy az egyik tréner szarul dolgozik és nem oktat erre azt mondta hogy 10 éve van a cégnél és ne mondjak rá rosszat de a másik tréner is tudta hogy szarul dolgozik es mégis engem rúgtak ki
2021. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Èn jártam úgy, hogy a csop. vezetö hibázott, rám verte ès ezèrt küldtek el...


Ennyik vagyunk az ilyen cègeknek...

2021. júl. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Basszus előző ez nagyon durva 😪😪.
2021. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
igen bizony...egy így megy úgylátszik minden gyárnál/nagyüzemnél...na de sebaj, ha van egy kis szerencsém már kevesebb van hátra, mint amit eddig ott dolgoztam...és többet én gyárba dolgozni nem megyek...max irodai munkára, de a termelés közelébe se...
2021. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Irodába is basztassák az embert
2021. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!