Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy érzem, nem bírom már...

Úgy érzem, nem bírom már elviselni a munkahelyemet. Milyen megoldások lehetnek erre?

Figyelt kérdés

Telefonos ügyfélszolgálatosként dolgozom már néhány hónapja, de valahogy egyre nehezebben viselem. A gyomrom még hétvégén is görcsben van, rosszakat álmodok (munkahelyi szituk, problémás ügyfelek, telefoncsörgés), állandóan fáradtnak és ingerültnek érzem magam. Nagyon szívesen felmondanék, de ezt egyrészt a szerződésem teszi bonyolulttá, másrészt nincs más, biztos álláslehetőség, amire alapozni tudnék.

Már elkezdtem jógázni, gyógynövényes teákat inni, de nem igazán segítenek. Van esetleg olyan megoldás, ami használna a problémámra? Voltatok már ilyen helyzetben?


Köszönöm előre is, ha valaki segít!



2021. júl. 7. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Hasonló helyzetben vagyok, úm. egy "mocsárban"c érzem magamat. Elkezdtem álláskeresésbe. Esetleg ötlet, hogy egy coach-ot keress fel, aki segíthet a helyzetet kezelni, technikákat taníthat meg, hogy ne legyél stresszes, bár ismerem a szitut. Esetleg karriertanácsadó is segíthet, aki a pályamódosításban segít.
2021. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
NEm jógázni kell meg gyógynövényeket fogyasztani, hanem állást váltani.
2021. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Már 2 éve nem melózok emiatt, 1 évvel melóhely elhagyása után tartott a PTSDszerű gyomorgörcs állapot, most már sok futás, meditáció, szocializálódás és belső hitnek hála kezdek felépülni de szerintem úgy baromi nehéz túllendülni rajta, hogy a környezeteden nem változtatsz, ahhoz valami modernkori Buddhának kellene, hogy legyél
2021. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Állást keresel és munka utáni időpontra egyezteted az interjút.
2021. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Ne engedd, hog, az egészségedre rámenjen a munkahely. Mi a szerződés lényege? Határozott idejű?
2021. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem határozott idejű, viszont hosszú a felmondási idő, és vissza kell fizetni a kapott oktatás árát.


Teljesen tanácstalan vagyok, mert így is hónapról hónapra élek, nem engedhetem meg magamnak a munkanélküliséget, de már egyre kevésbé bírom testileg, lelkileg és szellemileg is.


Szóval a felmondás egyelőre nem jó megoldás, amíg nincs másik lehetőség kilátásban. A nyugtató gyógyszerekre gondoltam még, de félek, hogy azoktól még álmosabb lennék és kevésbé tudnék koncentrálni munka közben. Vagy nincsen ilyen mellékhatásuk?

2021. júl. 7. 12:23
 7/12 anonim ***** válasza:
4 es vagyok. Mi a baj a válasszal? Miért nem jobb mint a nyugtató gyógyszerek? Szedd már össze magad és a megoldást keresd.
2021. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam senkit, mindenkinek köszönöm, aki írt!
2021. júl. 7. 13:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem a pont érdekel.
2021. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szarjál az egészbe. Nyugtod lesz és ha szerencséd van, önként rúgnak ki. Ez esetben nem követelhetik vissza az oktatás árát, hisz nem önszántadból mentél el.
2021. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!