Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet viszonyulni egy...

Hogyan lehet viszonyulni egy nyugdíj előtt álló, csak a saját gondolataihoz ragaszkodó, más véleményt nem meghallgató nőhöz, elengedni a vele folyamatosan kapcsolódó vitákat, nézeteltéréseket vagy kimondani felé a gondolatokat?

Figyelt kérdés
Meddig lehet együtt dolgozni ilyen esetben?
2021. júl. 7. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen: a szükséges minimumra csökkented a kommunikációt.
2021. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
66%

Okos enged, szamár szenved.

Nagyon nagyon bölcs mondás.

2021. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom vele illetve próbálok nem foglalkozni vele és keveset beszélek vele csak ami szükséges de már egyre nehezebben bírom ahogy viselkedik.
2021. júl. 7. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Kicsinek én is mondogattam ezt az okos enged dolgot, de felnőve arra jöttem rá, hogy mindig én engedek, és én is szenvedek emiatt, szóval lehet, hogy ez egy nagyon speckó helyzetre volt igaz.
2021. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az jó megoldás, hogy nem foglalkozol vele, keveset beszélsz vele. Szerintem hagyd, engedd, hadd mondja a szentenciáit, lehet, neki erre van szüksége. Aztán nem feltétlen kell úgy cselekedned. Ismerős cseppet a helyzet: én is vagyok ilyen szituban: volt már szép szó, hangos szó, ha teret enged neki valaki, akkor a végén a Világ is kevés neki.

A lényeg, hogy engedd, had mondja, de ne cselekedj úgy, ahogyan ő akarja.

2021. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A falramásztam ezektől a kollégaktól, akik mivel már a nagyanyáim lehettek volna, olyan stílust engedtek meg maguknak beszédben, hogy elképesztő, a fülledt irodában fuldokoltunk, mert nem lehetett ablakot nyitni, mert az izületei, ugyanígy a légkondi se mehetett, akármit mondtál, belekötött és a munkát mindig hisztivel végezte.
2021. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!