Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az Ügyfélkapun meg tudom...

Az Ügyfélkapun meg tudom nézni, hogy mely napokon voltam egyszerűsített foglalkoztatásban bejelentve?

Figyelt kérdés
1,5 évvel ezelőtt volt egy munkám, ahol egyszerűsített foglalkoztatásban dolgoztam. Azt szeretném megnézni, hogy mely napokon, és mennyit voltam bejelentve. Ezt meg tudom tenni Ügyfélkapun? Vagy ezt hol nézhetem meg?
2021. júl. 9. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg szerintem ott megnézheted
2021. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
TAJ nyilvántartással összefüggő szolgáltatások - biztosítási jogviszony és megadod a TAJ számod szerintem ott nyomon tudod követni
2021. júl. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es ott csak a rendes bejelentések vannak amik biztosíátsi jogviszonyt létesítenek. Az egyszerűsített saja nem jár biztosítási jogviszonnyal

EBEV szolgáltatásokba belépsz, szolgáltatások, biztosítotti bejelentések leérdezése, munkavállaló/foglalkoztatottként szeretnéd azt választod, és az egyszerűsített foglalkoztatást választod ki

2021. júl. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!