Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tegnap hívtak a trenkwalder-tő...

Tegnap hívtak a trenkwalder-től hogy ekkor és ekkor kell menjek tesztet irni a legoba. Milyen kérdésekre szamitsak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pl

Ha egy nő egy gyereket 9 hónap alatt szül meg, akkor hány nő hány gyereket mennyi hónap alatt szül meg?


Ön a termelési igazgató pozícióra pályázott vagy a szalag mellé?

2021. júl. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen feladatkörre azt nem ártana említeni a kérdéshez.
2021. júl. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt most éltem át.

Én Győrbe mentem szintén játékgyárba ugyanígy. Az ország másik végéből mentem, be az irodába, lecuccoltam bőrönddel mindennel együtt, és egyből teszt. Nevetséges volt. Ha nem vagy szellemi fogyatékos, akkor meglesz, nyugi.

Írok példákat: Volt egy labirintus, és abból kellett tollal berajzolni a kiutat...

Voltak számolási feladatok, pl.: 4+6-7+9-1=?

Volt olyan, hogy egy kamion 90/h-val megy, mennyi utat tesz meg félóra alatt?

Ilyen hülyeségek, amiket általános iskola alsó tagozatàban tanultunk. Azt hittem, hogy ez egy vicc csak, és ezután a "teszt" után jön a rendes teszt. Tévedtem, ez volt a rendes teszt, és azt mondta a közvetítős csaj, hogy ezen rengetegen megbuktak már. :D

Ja, meg a végén volt egy játék. Kaptunk egy lapot, és arra kellett színes gyöngyökből kirakni egy adott mintát, ez tesztelte azt is, hogy színvakok/tévesztők vagyunk-e.

Három szakmával, és érettségivel, leendő egyetemistaként nagyon nevetséges, és megalázó volt az egész.

2021. júl. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak arra szolgál, hogy nem vagy agyilag egy tál molylepke.

Ne siesd el, olvasd el nyugodtan a kérdést lesz időd.

1x irtam tesztet olyan volt benne h 6 fogaskerek es ha az egyik erre a masik arra forog akkor a többi, hogy fog forogni ilyenből volt kb 4 abra. Akkor a 8as szam többszörösei. Meg ilyen alap logikan alapuló feladatok. Annak mar 8 eve kb ugyh nem emlékszem a többire. Vannak becsapósak is pld mi nehezebb 1kg vas vagy 1 kg pehely. Semmi egetrengető csak ne stresszej mert akkor az 1 kg vas lesz nehezebb. Hideg fej.

2021. júl. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Én őszinte leszek ezeknek a teszteknek mi értelmuk

Oké nem tudsz fejben számolni na és? Nem tudod mennyivel megy egy kamion na és ?


De ha az illető odateszi magát lehet rá számítani

Hosszú távra tervezz

Jó munkaerő akkor mit számít

2021. júl. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért, mert ha nem tudod hogy egy kamion 90 km/h-val mennyit tesz meg fél óra alatt vagy nem tudsz pár egyjegyű számot összeadni és kivonni (ezt még nem hívnám fejben számolásnak) akkor féltenélek, hogy elfelejtesz levegőt venni.
2021. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezeket a teszteket én sem értem hogy diplomás meg sok szakmás emberek esetleg érettségizett emberektől miért kell teszteltetni. Akinek max 8 általánosa van azt még oké teszteljék, de diplomásakat is? Szégyen! Voltam én is ilyenen és tényleg volt olyan ember aki puskázta a mellette lévőt mert a pofonegyszerű feladványt sem tudta...
2021. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt kifelejtettem, hogy annyi "nehezítés" volt, hogy feladatonként volt 1,5-2,5 percünk mindenre. Tehát volt a számolásos feladat arra volt 1,5 perc, volt a gyöngykirakós feladat arra volt 2,5 perc, volt olyan, hogy két sor egymás alatt, és keresd meg a hibát (miben különbözik a két sor egymástól), arra megint volt mondjuk 2 perc. Emiatt például a társam ràstresszelt, pedig nem buta ő sem, de nyilván így is meglett neki. Én egyáltalán nem idegeskedtem, halál nyugodtan írtam, tudtam, hogy nem fognak olyanokat kérdezni, amit nem tanultunk volna általános iskolában. Volt még egy feladat is, ott olyanokra kellett válaszolni, hogy "Mennyi 3/4-ed óra?" "Mennyi félóra?", ilyesmi.

Hármas voltam.

2021. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az hogy hová vettek fel nem tudom mert azt utána mondják el. Én csak be küldtem az önéletrajzomat egy ismerőssel és hívtak hogy ekkor es ekkor tudok menni . Mondták hogy nagyon egyszerű de volt aki azt mondta hogy hú de nehéz. Mivel 50-50 volt hogy egyszerű e vagy sem inkább ide kiírtam. De akkor nem aggódom.
2021. júl. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!