Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaidőn kívül te csinálsz...

Munkaidőn kívül te csinálsz valamit, amivel kiegészíted a fizetésed, vagy a munkahelyeden kapott fizetésed elég ahhoz, hogy ne dolgozz egy másod vagy harmad munkahelyen, esetleg ügyeskedj valamivel?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanság sokan mások is keresnek ilyen opciókat, mint amit fent írtam. Mondjuk, nem tudom ki miért csinálja: kikell egészítenie a fizetését a túlélésért cserébe, vagy azért, hogy többet is megtudjon engedni magának, mint amennyit a fizetésével tudna.

2021. júl. 11. 12:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, van másodállásom.
Igen, szoktam maszekolni munkaidőn kívül.
Igen, szoktam ezzel-azzal ügyeskedni, kereskedni.
Igen, van másod és harmadállásom is.
Igen, van másod, harmadállásom is, és szoktam ügyeskedni ezzel-azzal
Nem, nekem van egy fizetésem, amivel hála Istennek nincsen szükségem másod, harmadállásra, netalán ügyeskedésre
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, maszekolgatok, csinálok apróságokat, amiket el szoktam adni. Kisebb-nagyobb kihagyásokkal mindig próbáltam egy kicsivel több pénzhez jutni. Legyen egy kis zsebpénzem.
2021. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Régebben "maszekoltam". Azért az idézőjel, mert nem igazi maszekolas. Megbízási szerződéssel volt masodallasom vagy volt, hogy takarítani jártam(ez feketén volt).


A mostani fizetésem mellett nincs erre szükségem.

2021. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég lenne alapvetően a rendes bérem is, de van egy családi vállalkozásunk, amiben tevékenykedek, amikor idő van rá, így azért van egy kis plusz is. Így talán kicsit gyorsabban tudok előre jutni anyagilag
2021. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán árulok holmikat, leginkább könyveket. De elég lenne csak a fizetésem is. Leginkább azért adom el, mert nincs rájuk szükségem.
2021. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Szerencsére elegendő a fizetésem, pedig nem olyan nagy. De nekem sose érte meg a több pénz szabadidőért cserébe. Ha annyira keveset keresnék, akkor nyilván igen, próbálnék extra pénzhez jutni.
2021. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre még nem, de burkoló az egyik szakmám, és a munkámon kívül szeretnék majd ebben dolgozni.
2021. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os,most nyomhatod a burkolást, mert keresik őket nagyon, kevés a szakember.
2021. júl. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!