Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Netpincér/Wolt futároknak...

A Netpincér/Wolt futároknak van valami belépője az összes budapesti társasházba?

Figyelt kérdés
Vagy hogy jutnak be kapucsengő és kód nélkül? :D
2021. júl. 11. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban csengetnek, es beengedik oket.
2021. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Más futárok sem mászkálnak be bármelyik társasházba.

Általában a posta dolgozója az, aki be tud jutni a leveles ládákhoz.

2021. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Mint a húsvéti nyuszi és a télapó, át tudnak lépni az anyagi síkon.

Ez most komoly kérdés? :D kaptál már valaha csomagot?

2021. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Hogyne, sőt az összes lakásba. Másképp hogy tudnák szépen kicsomagolni a kaját és kitálalva bevinni a kanapéhoz a nappaliba?
2021. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan beírjak a kapukódot a megjegyzés rovatba, amikor a címet megadják regisztrációnál.
2021. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a cinikus megjegyzéseket. :) Munkám során sokat utazok budapest körül így Airbnb lakásokban szoktam megszállni. Ennek során több társasházban megfordultam már és egyik rendelésem során sem írtam a megjegyzésbe kapukódot, mégis minden futár ajtóhoz hozta a megrendelésem, annak ellenére, hogy csak kapukóddal, illetve csengetéssel lehet bejutni a lakóházba. Sőt, volt olyan társasház is ahol kapukód nem volt, csak kulcs illetve csengő és oda is ajtóhoz kaptam az ételt. Na ezért kérdeztem.
2021. júl. 12. 16:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, ötös vagyok, én segíteni akartam úgy írtam, nem akartam lenézőnek tűnni, mert nem nézlek le. ❤️
2021. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És amúgy nekem sem mindig csenget fel a futár, van hogy idejön az ajtóhoz, mert néha együtt érkezik egy masik lakóval vagy lent a néni a földszinten akar egy kis kereszthuzatot a lakásba és kinyotja a kaput, néhaeg rámolnak és akkor is nyitva van a kapu.
2021. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora nagy paraszt vagy. Az ilyen gyökereket felhívom és megmondom, hogy itt vagyok a kapu előtt, de nincs megadva információ a bejutáshoz. Sokszor meg is kérem őket, hogy adják meg az adatokat.


Ritka, de vannak extra fogyatékos rendelők, mint te is.

2021. júl. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Milyen ironikus, hogy te parasztozol le engem ilyen stílusban :D
2021. júl. 31. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!