Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki hogyan veszi rá magát,...

Ki hogyan veszi rá magát, hogy dolgozzon home-office-ban?

Figyelt kérdés
Eleinte elég jól ment, de tavaly március óta nem voltam bent. Eljutottam arra a pontra, hogyha nem beszélek valamelyik kollégával, akkor nem is dolgozom. Járt valaki hasonlóan? Már a páromat kértem meg, hogy üljön mellettem, mert különben nem állok neki a munkámnak.
2021. júl. 12. 11:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
Én itthonról dolgozom. Igazából annyi, hogy van egy "munkás telefon" és azt hívják időpontért. Előttem van az időpontos napló és egyeztetünk. Nekem borzalom nehéz mert gyerekkel vagyok itthon, de közben mégsem nehéz. Meg kell találni az egyensúlyt.
2021. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
Otthonról is úgy kell intézni mintha irodaba lennél. Nem munkaidőben elmenni vásárolni meg ide oda csak nagyon sos esetben. Irodából sem tehetnéd meg.
2021. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

#10 Sajnos nem, felújítják az irodât, még egy fél évig nem lehet bemenni. Mi is új lakást vettünk, oda költözünk.


#9 Örülök, hogy neked "csak" annyi, hogyha feladat van, akkor megcsináljuk, nekem pont ez nem megy, ha tudsz tanácsot adni, hogy hogyan csinálod, akkor nagyon érdekelne.


#8 Az irodában elég aktív voltam. Nem, nem dolgoztam minden pillanatban "teljes gőzzel", mivel a feladatok többsége nem életbevágó. Ha fontos és sürgős feladat volt, azt viszont túlórában is csináltam, ha kellett, előre dolgoztam, lemondtam miatta programokat.


#7 Köszi, eddig a felismerésig jutottam el én is. Amúgy nem a munkahelyi feladataimmal van gond, hanem a többit érzem úgy, hogy sok, de nyilván nem tehetem meg, hogy bármelyiket kihagyom. A legkönnyebben elengedhetető az egyetem lett volna, de azzal meg mindjárt kész vagyok, az a két-három nap vizsgára készülés nem ér meg 400 000 forintot, hogy csússzak egy fél évet. (Bár lassan ott tartok, hogy mégis).

2021. júl. 12. 12:16
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
tehát motiválatlan vagy? ez a baj? nem tudod rávenni magad hogy elkezdd?
2021. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
31%

Mert szerinted csak neked vannak plusz dolgaid a munka mellett? Más gyereket/ gyerekeket is nevel, házimunkázik, idős szülőt gondoz.


Nem nyafogni kell hanem beosztani normálisan az időt.


Ott a párod amit tud segítsen.


Dolgozni meg ha tetszik ha nem kell, mert akkor nem lesz miből fizetni az új lakást stb.


Iroda mindjárt kész pikk pakk eltelik az a fél év. Mindjárt vége a a nyárnak olyan gyorsan megy az idő.

2021. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#12 Nem tehetem meg. A vizsgák is napközben vannak (irodából is elengedtek volna) és az eü ellátás sem a rugalmasságáról híres (pl. nagypapnak begyulladt a füle, a múlt héten voltunk fül-orr gégészeten, kapott antibiotikumot, másnapra zöld lett a széklete, mentünk gasztroenterológushoz, kõvi nap kontrollra a fülével, ma meg megint vissza vagyunk hívva- és egyedül nem tud menni, mert 98 éves).
2021. júl. 12. 12:24
 17/23 anonim ***** válasza:
#16 nem akarok kötözködni, de a nagypapának nincs gyereke? miért az unokának kell rohangálnia vele?
2021. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#14 Kb. ez a gond, aztán bestresszelek, hogy nem haladtam és nem tudom mikor pótolni a kieső időt, mert a délutánjaim és a hétvégéim is be vannak táblázva.


#15 Köszi, értékelem, bár ez nem hiszem, hogy segít. Amúgy nem nyár végéig, hanem egyelőre februárig lesz home-office.

2021. júl. 12. 12:27
 19/23 A kérdező kommentje:
#17 Anyum kórházba került, nagynéném külföldön van.
2021. júl. 12. 12:28
 20/23 A kérdező kommentje:
#17 Ráadásul, amúgy lassan a szüleimet is segíteni kell, apum hetven éves, és lassan anyum is (késői gyerek vagyok, nagyon).
2021. júl. 12. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!