Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma munkahelyen szipogtam egy...

Ma munkahelyen szipogtam egy erőteljeset, a munkatársam erre azt mondta, egészségedre. Akkor nem értettem, mire mondta, de most így belegondolva lehet, hogy arra, hogy felszívtam a taknyomat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En ezt azert mondtam volna hasonlo szituacioban, hogy az illeto vegye eszre magat. Nem szivkaljuk a taknyunkat. Se masok elott, se otthon.
2021. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó étvágyat :)
2021. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, de én akkor épp pakoltam, és ma nem volt valami kegyes idő, nagyon izzadtam, és ilyenkor elkezd az orrom tartalma is kicsit folyni, és mivel munkaközben nem volt lehetőség kifújnom és zsebkendő se volt nálam, így sajnos ez az opció maradt. Egyébként nem szokásom ezt csinálni.
2021. júl. 12. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem volt szipogó kollégám, nem is egy és meg kell mondanom, hogy elég idegesítő és gusztustalan, főleg, amikor ezt hallgatod, amíg épp egy munkára próbálnál figyelni.


Valószínűleg ő is undorítónak talalta, hogy ezt hallotta és ezzel jelezte, hogy náskor ezt ne csinald.


Egy tanács, mielőtt bemész a munkaba, tegyél a zsebedbe wc papírt vagy kéztörlőt vagy zsepit. Ha irodai munka, ki tudodtenni az asztalra, ott lesz szem előtt és könnyebben beléd rögzül, hogy azsepiért nyúlj ilyenkor.


Amúgy én a szipogós kollégáimnak általában zsepit nyújtottam. Sosem sértődtek meg érte.

2021. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam a kommented, szerintem egy eset miatt ne aggódj, holnaptól kezdve mindig legyen egy zsepi a zsebedben és kész, most egy alkalomtól nem dől összea világ. :)
2021. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan :) Jó étvágyat, sós volt?
2021. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!