Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki dohányzik az kevesebbet...

Aki dohányzik az kevesebbet dolgozik?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy a dohányzó kollégák nagyjából 10percet töltenek ezzel a tevékenységgel alkalmanként. Ha egy munkanap alatt 6 szál cigit szív el, akkor 60 percet tölt ezzel a munkaidejebol.


Eközben a nem dohányzók többnyire dolgoznak.


Nem igazságtalan ez?

Mi lehet a megoldás?

Több fizetés a nem dohanyzoknak? Vagy hosszabb munkaidő azoknak akik dohányoznak?



2021. júl. 14. 07:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is feltűnt. Nekik mindent is szabad :)
2021. júl. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
46%
Szünetben ciginek általában a legtöbb munkahelyen ahogy a többi nem dohányzó munkás is kitölti a szünetét csak nem dohányzik. Nincs olyan ahol a dohányzók több szüneten vannak mint az aki nem dohányzik, vagy az eleve szar munkahely..Egyáltalán nincs benne semmi simlisség.
2021. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

azért a 10 perc se 10 perc, általában több :) főleg mikor többen bandáznak kint. Sosem dohányoztam, de igazából nem is bosszantanak azzal, hogy lógnak. Az én lelkiismeretem tiszta, mert becsülettel dolgozok, a többi meg nem érdekel :)

És ugyanúgy a kávésok is lógnak, ha azt vesszük.

2021. júl. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
15%
Nálunk pont fordítva van ,aki nem dohányzik azt többszőr láttom ülni ,mint a dohányzot. Akkor nálunk több fizut a dohányzoknak. :)
2021. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
#2 nem minden munkahely úgy működik, hogy van szünet. Pl irodai munkában csak ebédszünet van, de a dohányzók nem csak akkor cigiznek. És amikor ők felállnak és kimennek, akkor a nem dohányzók ugyanúgy dolgoznak tovább. Szerintem valami ilyesmire gondolt a kérdező.
2021. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

#5

Igen, igen...

2021. júl. 14. 08:10
 7/31 anonim ***** válasza:
20%
De amúgy nagyon rá érsz ,ha megfigyeled őket,ezek szerint te sem dolgozol olyankor.
2021. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
#7 szerintem nem kell különösebb megfigyelés ahhoz, hogy feltűnik óránként felállnak mellőled
2021. júl. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
7: hülyeség amit írsz. Én nem kukkolom a kollegaimat, de amikor legnagyobb a volumen és leugranak cigizni, azt azért megérzem... És én nem tingi tangli munkát végzek, hanem emberekkel dolgozom, rohadt nagy felelősséggel
2021. júl. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen egyet értek a kérdezövel.

Mi pl 9 órát dolgozunk, amiből hivatalosan 1 óra az ebédszünet. Én nem cigizek, nem járok ki szünetelni csak ugy napközben. Sokszor még az 1 órás ebédszünetet sem töltöm ki.

Bezzeg az a kollégam aki cigizik, percre pontosan kitölti az 1 órás ebédszünetét, plusz 5-6-szor kimegy cigizni 5-10 percekre...

2021. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!