Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pincérkedésbe bele lehet jönni?

Pincérkedésbe bele lehet jönni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem dolgozni egy étteremben, viszont nagyon gyügének érzem magam, a 3 tányér is gondot okoz egyenlőre, nagyon nehezen bírja el a kezem, és a megrakott talcát se tudom úgy vinni, ahogy az normalis lenne bal tenyérben, bele lehet ebbe jönni, vagy hagyjam a fenébe? 2 nap után nagyon elkeseredettnek erzem magam. Még nem várják el tőlem, hogy 3 tányért vigyek, viszont szerintem is ez az alap dolog egy pincérnél ... a nap végére meg egy darab presso kávé letetelénél az asztalra is beleremegett tisztara a kezem, nem is értem :(

2021. júl. 14. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ők sem három cumisüveggel a karjukon születtek, nyugi :) Két nap után ne várd a csodát, ezt is meg kell tanulni.


Pár tányér és pohár nem nehéz, de egész nap cipelni őket kemény munka. Normális, hogy remeg a kezed, sokat használtad. Hamar hozzáedződsz, nyugi ;)

2021. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Belejössz majd, meglátod. Persze 2 nap alatt ne várj csodát, tényleg nehéz munka. 😉
2021. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár tányér semmi, majd amikor nyolc telipohár sört viszel ki. De az is menni fog.

Elárulom , én az elején két kézzel fogtam a tálcát, mint egy iskolás a menzán. Két nap után ne add fel!

2021. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as literes korsót, mint az oktoberfesten. :)
2021. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt passzolom, sörfesztiválon csak vendég szoktam lenni, nem dolgozó. De azért nálunk ott van például a Staropramen, aminek a pohara már önmagában nehéz, nem csak amikor sör is van benne.
2021. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most egy kis lelket öntöttetek belém, nagyon rendesek vagytok :)
2021. júl. 14. 15:58
 7/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is felszolgáló vagyok, bár én suliban is voltam gyakorlaton illetve suliban is.. De amikor elkezdtem benne dolgozni mindig féltem hogy kiboritom, elejtem a tanyerokat mert nehéz,ma meg már lobálok mindent olyan jól megy :) 2020.Márxiusában kezdtem el étteremben dolgozni😊 ne add fel idővel már észre se veszed ha fogsz valamit🤣😊

2021. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

7-es voltam..

Hoppaa kijavítom magam.. Tehát suli által voltam gyakorlaton illetve bent az iskolában is kellett például a vizsgabiztosokat kiszolgalni amikor vizsgáztak a végzősök😊 szóval ne parázz menni fog, senki sem született 3 vagy több tányérral a kezében.. Nézz videókat esetleg kérj tanácsokat a munkatársaidtól, segíteni fognak! :) kitartást erre az időre, hidd el ezen mindenki átmegy❤️

2021. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, igen az egyik szakács mutatott egy technikát rá, viszont van rá több módszer is kikell tapasztalni. Köszi még egyszer mindenkinek
2021. júl. 14. 16:35
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne csüggedj, bele fogsz jönni. Még csak pár napja dolgozol ott, szóval kell még idő, de ne legyél túl kemény magaddal szemben és ne görcsölj rá!

Nekem is van hasonló tapasztalatom, és hidd el, kitartással, gyakorlással meg türelemmel nem lesz itt semmi gond :)

Addig is kitartást, és fel a fejjel! :)

2021. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!