Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha lassan 2...

Mit csináljak ha lassan 2 éves munkanélküliségem van és ebben csak pár napos munkahelyen voltam amit nem szeretnék bele írni?

Figyelt kérdés
De ha nem írom bele akkor ott lesz egy űr és tuti megkérdezik ez idő alatt mit csináltam és mondhatnám ezt a összvissz 3 napos munkát mivel ide van csak kilépő papírom amit kérni szoktak vagy írjam bele ezt is de ezzel meg jobban magyarázkodhatok mintha azt a tátongó űrt magyaráznám. De közben suliban is voltam utána de 2020-2021 között és mostanáig sajnos semmit nem dolgoztam közbe jött a covid is ugye, alig hívtak stb..soknak számít ezt a kihalasztás? Ez nem ok arra hogy ne hívnának be interjúkra? egyedül bolti eladói tapasztalatom van de több munkákra is szívesne jelentkeznék de cikinek tartom hogy ennyi űr van az önéletrajzomban. Bár nem ez alapján hoznak döntés talán inkább ahogy dolgozok és csak érthető főleg most covid alatt is csomó munkanélküli lett..de ez elég sok év sajnos. másnak volt ilyene? épp szerkeztem az önéletrajzomat és hát sajnos nem tökéletes ezzel. És mit mondjak hogy miket csináltam ez idő alatt még ha nem is tanultam? Az hogy állásokat keresek az cinkes mivel rákérdezhetnek hogy na és hogyhogy nem talált ennyi idő alatt valamit? eleve depressziós is voltam, kijött sok betegségem de nem vészesek csak ilyenkor lefagyok.

2021. júl. 15. 01:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: kerestél, de sajnos a covid miatt nem igen találtál, aztán volt egy időszak, amikor lebetegedtél, de hálistennek már jobban vagy és szerencsésenek érzed magad, amiért (gondolom) a családod átsegített ezen a nehéz időszakon. Mostmár jól vagy és újult erővel szertnél munkába állni.
2021. júl. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.köszönöm!
2021. júl. 15. 04:02
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez már gáz... Nekem 3 hónap volt a max munka nélkül, technikum után, közmunki 1,7 évig aztán, 2,2 maszek most 10 hónap multi.


Mikor felmondtam a maszeknál, rendesen az az érzésem volt, mintha egy darabot hasítottak volna ki a lelkemből.

2021. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A leghosszabb munkanélküli időszakon 2 hét volt...
2023. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!