Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Lidl-be megyek diákmunkára,...

A Lidl-be megyek diákmunkára, aki dolgozik ott diákmunkán vagy dolgozott tudna válaszolni pár kérdésre?

Figyelt kérdés
Szóval most megyek először és valahol hallottam, hogy óra számtól függ hogy mennyit megyek egy héten. Én 8 órában megyek majd, így mennyi napot vállalhatok egy héten? Sok célom van a nyáron és ahoz hogy legyen pénzem mindre, 30 napot kellene dolgoznom, tudok még annyit menni nyár végéig? Holnap kezdek majd és tökre izgulok.

2021. júl. 16. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Legtöbször menjél,mert kövi járon jobban felvesznek.

És jobban kapszb fizetést.

2021. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Lesz mit csinálnod, pörgős munka. Sok sikert, hajrá! :)
2021. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen dolgoztam ott, kemény 6 napot. 3 napot délután első hetemen, 3 napot délelőtt második hetemen.

Attól függ hány éves vagy, 18 felett azt hiszem 6 napban, 18 alatt max 5 napot mehetsz 8 órákra lebontva. Minimum 20 óra/hét ha jól emlékszem. Tudsz menni 30 napot persze, csak nem vesznek fel annyi napra (de ahogy látom már felvettek szóval mindegy), szóval be kell kamuzni, hogy minimum 2 évre tervezel, majd pedig 30 nap után bebattyogsz a diákközvetítőbe felmondani.

Milyen a munka? Rettenetesen pörgős, én nem bírtam. Sok lesz a bunkó munkatárs is sajnos, főleg a kiégett felnőttek dolgoznak ott, akiknek nem sikerült összehozni az életüket, ezért megnyomorítják a diákokat. Ne hagyd magad, mert ha feléd kerekednek, akkor öngyilkos hajlamaid lesznek ha csak a melóra gondolsz. Nem pihenhetsz meg 2 percre sem, mert jön a főnök cseszegetni, hogy tik-tak munka van. Nem ajánlom senkinek az árufeltöltést.

2021. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Szerencsére én jófej emberek közé megyek és imádom a pörgős munkákat, nekem kell hogy ájulásig fáradjak és állandóan pörögjek, valahogy olyankor nem gondolok túl semmit meg stb ha hulla vagyok nap végére. 😊



Nyár végéig folyamatosan tervezek menni aztán mivel végzős vagyok és tele leszek korrepetációkkal meg faktokkal nem biztos hogy szeptembertől tudok menni ezért a nyár fix egyenlőre de szeptemberben és októberben szerintem mindenképpen maradok még

2021. júl. 16. 22:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak meg kell várnom milyen lesz az orarendem😊 és köszönöm a kedves szavakat is! 😊😊
2021. júl. 16. 22:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Leírnád a tapasztalataidat? Nagyon érdekel!
2021. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziaa, hát egész pörgős, tényleg egész nap rohangalni kell és fél óra szüneted lehet, amit azután vehetsz ki hogy három órát már le dolgoztal az erkezesed után,legalább is nálam nyolc órában így van és a főnök mondja meg mikor. Első nap majd kihaltam az egész napos pakolás meg stb után de azóta bele jöttem. Én jó környezetbe kerültem, nagyon rendes mindenki és általában szeretik, ha egyből tudsz mindent amit megmutatnak, első nap pl odaadták a békát egy rakat áruval és a dolgomra indítottak én meg kb sírva pakoltam egy adag chipset mert azt sem tudtam mi van de könnyen bele lehet razodni és plusz pont az hogy ha bármit elcseszel a lidl fizeti :D
2021. júl. 25. 18:35
 8/8 anonim válasza:
Holnap megyek interjúra, diák vagyok, szóval diákmunka interjúra. Az a kérdésem, hogy a termékkódokat az interjún már tudni kell?
jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!