Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mièrt van munkaerőhiány?

Mièrt van munkaerőhiány?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Szer munkát szar fizetésért senki se akar csinálni, így akinek nincs képesítése (vagy van, de nem piacképes), az vagy elmegy külföldre dolgozni, vagy ha megteheti, inkább nem dolgozik egyáltalán.

Szerintem.

2021. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

A,Ki vándorolnak az emberek külföldre.

B,Nem fizetik meg azt a munkát,ingyen pedig már nem sokan szeretnének dolgozni.

C,Nem szeretné már senki sem csinálni azt a nehéz fizikai munkát.

D,Rossz főnökség.

2021. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
E) Nincs annyi szakember, mint amennyire igény lenne (ez részben a kivándorlásnak is köszönhető)
2021. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
F) Nem megfelelő az eloszlás. Van amiből túl sok van, és vannak hiányszakmák. Ennek következményei lehetnek a korábbi pontok
2021. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Mi is tervezzük a munkavállalást külföldön. Most a Gödi Samsungban dolgozom. Mondjuk a fizu jó. De mint a koreai mint a magyar vezetőség ritka nagy bunkó és idióta
2021. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Mert már nem menő a diploma.
2021. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Nalunk egy rakas penzt adnak egy 8 altalanost kovetelo munkahelyen, persze teljesitmenyber, de siman teljesitheto. Megis munkaerohiany van. Sokan nem akarnak dolgozni, ennyi az oka. En sem azert vagyok itt, mert orokre ezt akarom csinalni, de a tovabblepeshez, fejlodeshez is penz kell. Szerintem sokan celtalanok eleve, gondolom en is nehezebben jarnek be, ha az eletben maradason kivul semmi egyeb tervem nem lenne a jovore.
2021. júl. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Én is külföldre fogok menni dolgozni 17f
2021. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki, aki jó a szakmájában, tud nyelveket, magasan képzett, fejlődni szeretne, és rájön, hogy itthon a munkahelyek nagy része marhára nem a munka minél magasabb szintű elvégzéséről szól, az külföldre megy. A droidok maradnak, hagymáért szavaznak.
2021. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%
Kevés a fizetés bunkó vezetőség.
2021. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!