Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma kellene mennem tesztet...

Ma kellene mennem tesztet írni a trenkwalder álltal a Legoba de nem küldtek sms-t, hívjam fel őket?

Figyelt kérdés
Napokkal ezelőtt hívtak hogy ma kellene menjek tesztet írni. Az ismerőseim akik oda jelentkeztek eddig az évek alatt mindegyikük kapott értesítést hogy pl holnap ekkor es akkor ezt és azt vigyék magukkal . De én nem kaptam. Nem akarok tudatlannak lenni de nem akarok feleslegesen be menni sem. Felhívjam őket?
2021. júl. 19. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Hívtak, tehát telefonon beszéltél velük már egyszer hogy ma kell menned, az nem elég? Mire vársz?
2021. júl. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mast is hivtak de smst is kuldtek neki . Normalis valaszra varok 🥴🖕
2021. júl. 19. 07:37
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Az csak emlékeztető sms fogyatekosoknak. Akik elfelejtik. Ha kapsz ha nem a megbeszélt időpont már áll.
2021. júl. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jajj akkor köszönöm. Gondolom tapasztalat😘
2021. júl. 19. 07:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezért tudom biztosra. Elvileg mindenkinek küldi mert nem nézi ki az emberekből hogy nem felejti el. Gondolom sokan elfelejtik amúgy sok olyan van. Te valahogy kiaradtàl de nincs jelentősége.
2021. júl. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. júl. 19. 07:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb 100 embert behívnak, te valahogy kimaradtál az sms körből. Menj el, ha már szóban lebeszéltétek, akkor nem fogja a cég visszamondani.

Ne parázz

2021. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Miről szeretnél még SMS-t kapni tulajdonképpen?
2021. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
El mentem . Kérdeztem a többieket ők sem kaptak sms-t. Egyébként sikerült a teszt😊
2021. júl. 19. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!