Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásra jelentkeztem de...

Állásra jelentkeztem de közben meggondoltam magam, ha nem veszem fel a telefont az gyávaság?

Figyelt kérdés

2 óraja küldtem el az emailt. Takarító. 8 órában 2 műszak.

De a szüleimnek nem merem elmondani, mert lenézik a takarítókat és azt mondták ne mert érettségim van és 2 szakmám de mégse találok munkát.

Ha felhivnak és szimplán nem veszem fel mi történik? Tudom, bunkó vagyok de nem szeretném ha a saját szüleim lenéznének.


2021. júl. 19. 10:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%

Nem az.

Én csináltam már ezt. Lehet fel se hívnak, így nyert az ügyed.

Amúgy én se lennék takarító.

2021. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Magadnak élsz vagy a szüleidnek?
2021. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
És van másik állás a közelben? Elfogadhatod az állást és közben tovább keresel a szakmádnak megfelelőt. Lényeg, hogy dolgozz, ne legyél a szüleidnek kiszolgáltatva. Azzal, hogy lenéznek, nem jutsz előbbre. Felnőttként a saját döntéseidet hozd meg, ne a szüleidnek akarj megfelelni, miközben nem is értesz velük egyet.
2021. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Viszont fel kéne venned a telefont mert nem tudhatod hogy nem egy másik munkától hívnak ha a takarító az max lecsapod vagy közlöd nem aktuális már..ennyi. Persze ha más munkára is jelentkeztél.
2021. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem egyszerűbb felvenni a telefont, és azt mondani, hogy már nem aktuális?
2021. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég idős vagy már ahhoz,hogy belásd,a szüleid is emberek. Mint hogy azok,nem feltétlen jók, értelmesek, nem feltétlen kell adnod a szavukra. A szüleid ostobák,ha lenéznek bárkit,aki becsülettel dolgozik.


Azt te tudod,hogy mennyire van szükséged a pénzre. Ha kéne munka,akkor vállald el,hisz azt írod máshol nem talàlsz munkát.

Egyébként az sem biztos,hogy egyáltalán felhívnak. Ha mégis,akkor vedd fel a telefont és mondd meg,hogy köszönöd,de mégsem érdekel a munka. Tudom,hogy suttyó emberek neveltek téged, te viszont lehetsz náluk különb.:)

2021. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a két szakma? Mert ha valami semmit nem érő szakmák akkor örülj ha felvesznek takarítónak. De amúgy sem gondolom hogy onnan kéne nyugdíjba menni. Semminél viszont jobb.
2021. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Felveszed a telefont és megmondod, hogy bocsi, de már nem aktuális. Senki nem fog megsértődni rajta, mindenki így csinálja, ez a normális.
2021. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Inkább ne azt mondd meg, hanem fogadd el az állást, örülj, hogy van. Meddig akarsz még jövedelem nélkül lenni?
2021. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Számítógép alkatrész összeszerelő (szakmai érettségi) és gyógypedagógiai segítő okjm van.

Máshova nem jekentkeztem, vagyis de de azok már vagy kiderültek, hogy 'bocsi de nem' , vagy eltelt 2 hét és válaszra se méltattak.

Tudom hogy magamnak élek és kitartóan keresek..

Köszönöm a válaszokat

2021. júl. 19. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!