Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyeteken kötelezőv...

Ha a munkahelyeteken kötelezővé teszik a védőoltást, mit léptek?

Figyelt kérdés
Nálunk kötelezővé tették, de engem nem izgat különösebben, mert eleve be akartam magam oltatni (meg is van mindkettő), ennek ellenére azt mondom, nem tehetnék kötelezővé.

2021. júl. 19. 10:30
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
76%

A 17-es választ akár én is írhattam volna, de jó volt olvasni!

Én sem engednék a zsarolásnak, nincs olyan munkahely, amelyikért megérné az egészségemet kockáztatni.

Voltam már korábban ilyen kényszerhelyzetben, más ügyben. Ott egy olyan munkarendet akartak rám kényszeríteni, amit nem akartam vállalni. Akkor is ellenálltam és a főnököm végül kompromisszumot ajánlott.

Nem olyan egyszerűen rugdosnak ki több éve jól bevált alkalmazottakat, pláne, ha az ember nem írja alá a közös megegyezést, és felmondási időt, végkielégítést is fizetni kell.

Ne hagyjátok magatokat!

A regisztrációra kényszerített barátnő is meggondolhatja még magát és nem megy el az időpontra, ha nem akarja az oltást.

2021. júl. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
50%
#22: Már megkapta jó ideje.
2021. júl. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
25%

Én ezt már előre el határoztam hogy semmi féle képpen sem, akkor se ha vadásznak rám. Persze, most így könnyebben mondom ha oda kerül a sor már kicsit nehéz lesz a dolog de ezt előre el kell határozni különben el kapnak. Ha nem vagy határozott, ha hiszel fűnek fának és nem bízol a jó Istenben akkor ez a rendszer el fog kapni és bedarál, sajnos. Az emberek sajnos nem hisznek a jó Istenben, így nem hiszik el azt sem hogy létezik a gonosz. Vagy ha hisznek akkor csak vallásosság szintjén képmutatóan, amivel az ördögöt szolgálják és magukat kárhoztatják.


Szerintetek az oltott emberek maguktól, teljes bizonyossággal meggyőződve oktatták magukat?

Dehogyis! Csak mert így tudnak utazni... Csak mert a barátok meg a család meg a munkahely nyomására... Csak mert fél a vírustól amit még 1,5 év alatt ki sem mutatták... Csak mert a TV-be azt mondták oltass... Csak mert be kerültél a kórházba ahol nem megfelelő protokollal kezeltek és rengeteg embert ezzel a túlvilágra juttatták, rebesgetik hogy fejpénzért. Mert ugye bár koronavírusba csakis lélegeztető gépen lehet meghalni.

Egy oltott sem volt benne biztos hogy jó ötlet, csakis a félelem és más emberek felől való nyomás hatására engedték(!) magukat beoltani...


Rengeteg ember számol be Facebook csoportokban (pl. Mellékhatások pfizer) oltás utáni 1-4 hét ELHALÁLOZÁSRÓL, és nem lélegeztetőgépről.


Fel kéne ébredni emberek és rájönni végre hogy a gonosz itt garázdálkodik a földön és egyetlen céllal: hogy öljön lopjon és pusztítson. Az ördög nem jó, sosem volt az és sosem lesz, csak jól át tud mindenkit verni aki nem keresi Istent és Jézust aki az egyetlen remény minden embernek.


Félted a baráti kapcsolataikat?

Félted a munkahelyeden?

Félted a kis életedet?


Ezeket az ördögnek mind hatalmában áll ellopni elpusztítani ha nem keresed az Isten Fiát. Ő legyőzte az ördögöt 2000 éve, és a következő vissza jövetelekor, ami nem sokára itt lesz, learatja a búzát, az igazi hívőket, és elégeti a konkolyt, a hitetleneket a gonosz cinkosait azokat akik önmagukban bíztak mindig is, nem keresték Jézust, ezáltal az önhittség miatt tudtukon kívül az ördögöt szolgálták mivel hatalma van a gonosznak mindenki felett aki nem tartozik Jézushoz.


A legfontosabb: Jézus győzött. Ez pont. Ez már eldőlt.

A csata a te életedben van hogy kinek akarod adni? Meg tartod magadnak? És akkor elveszel, mert az ördög be fog csapni és el fog kapni VAGY oda adod az életed Jézusnak azzal hogy követed őt és alá rendelsz MINDENT az életedből, és elnyered az örök életet Krisztusban. Mert Krisztus az örök élet. Őt halála után fel támasztotta az Atya és uralkodik Örökké, Ő azért halt meg hogy benne meg váltásod legyen az ördög rabigájából.


VAGY, VAGY

2021. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
16%

Elnézést a borzasztó helyesírásért, telefonról írtam.


Szóval emberek adjon Isten mindenkinek szemeket hogy lásson és füleket hogy halljon, és hús szívet a kő szív helyett, hogy meg láthassuk egy más szenvedését és érezzünk együtt a másikkal, mert az ördög egyre jobban tombol és pusztít, mint aki tudja hogy nem sok ideje van!! Ne legyünk a cinkos társai mert el leszünk égetve vele együtt, vállaljuk a szenvedést Krisztusért, mert ő benne van örök élet. Nem találod Jézust? Jézus mindent tud rólad még a leg apróbb sejtedet is hogy mi hogy merre. Keresed Jézust? Imádkozz, kérj bölcsességet hittel, és kapsz. Kérj Szent Szellemet és Ő élvezet minden igazságra. De kérd hittel semmit sem kételkedett, mert aki kételkedik az ilyen hasonlatos a tenger habjához amit a szél idestova hány, ne várja az ilyen ember hogy bármit kaphat Istentől.

2021. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
14%

Emberek 3 dolog: ami bölcsességnek tűnik az emberek előtt az Isten szemében bolondság. Isten a megvetetteket választja magának, a semmiket, hogy megszégyenítse a valamiket.

Ami az embernek lehetetlen, az Istennek lehetséges.

2021. júl. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
90%

Nem oltatnám be magam. Ha számon kérnék az oltást, megmondanám nekik hogy nem is áll szándékomban s ennek megfelelően intézkedjenek. Mivel már több mint 3 éve ott vagyok én nem mondok fel mondjanak ők de akkor végkielégítés is jár. Ha pedig arra hivatkoznak hogy rosszul végzem a munkám stb annak kell hogy legyen nyoma s munkaügyi bíróságon majd néznek egy nagyot. Ha pedig azt mondják hogy addig nem dolgozhatok, csak náluk nem addig keresnék mást vagyis állományba maradnék s mellette dolgoznék máshol,tehát nem tudnak felvenni mást előbb - utóbb fel kell hogy mondjanak.


De én magamtól biztos nem mondanék fel.

2021. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
23%
17/27: Tökéletesen igazad van. A vége (szerintem a cél) a csip. Ez az injekció a szoktatás.
2021. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
56%
Felállnék szépen. Legalább lenne is rá okom, úgyis már kezdek besokkalni a munkahelyemtől.
2021. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy most közölték hogy 10 millió oltott emberből meghalt kb 414 az oltást követő 1 hónapban. Tudom ez elenyésző de ezt mondjak az érintett családoknak.


Egyik se jobb se az oltás se a vírus. Döntse el mindenki.

2021. júl. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
42%
Eddig minden oltott rokonom él, a nagymamám is, aki már elmúlt 80 és még januárban kapott oltást...
2021. júl. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!