Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyeteken kötelezőv...

Ha a munkahelyeteken kötelezővé teszik a védőoltást, mit léptek?

Figyelt kérdés
Nálunk kötelezővé tették, de engem nem izgat különösebben, mert eleve be akartam magam oltatni (meg is van mindkettő), ennek ellenére azt mondom, nem tehetnék kötelezővé.

2021. júl. 19. 10:30
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
72%

Nem számít mi a személyes tapasztalatod, a kockázat ott van. Ha nem is feltétlen halálra, de egy csomó kellemetlenségre.

Az én nagynéném pl a második oltás után nem sokkal allergiás lett, pedig előtte 65 évig nem volt.

Én úgy gondolom, a Coviddal egy náthát kockáztatok, az oltással pedig akár életre szóló betegséget. Nincs az a munkahely a világon, amelyikért az utóbbit bevállalnám.

2021. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
67%
31 - Az én nagymamám is él miután a 2. kínaira rá 1 hónapra szívinfarktusból hála Istennek felépült, azelőtt gyógyszert se szedett most szedhet több féle gyógyszert is gondolom élete végéig... 75+ évesen
2021. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
40%
Az én nagyanyám Pfizert kapott, nem kínait.
2021. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
89%
Felmondanék ebben az esetben.
2021. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
20%
Még mindig van olyan hülye, aki chiptől parázik, hihetetlen.
2021. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
36%

Mennyire jó dolog hogy kötelezővé teszik munkahelyeken ( nem mindenhol ) a védőoltást , nem tudom. De nem szeretnék olyan közösségbe menni dolgozni, ahol nincsenek oltva a dolgozók.

Saját egészségünk érdeke kellene hogy legyen.

És másé is, hogy ne miattam legyen beteg.

(( nagyon haragudtunk arra a kollégára aki influenzásan, náthásan, köhögősen ott ült közöttünk. Szépen végig fertözőtt mindenkit )).



júl. 26. 09:57

Igazad van. a chiptől ( is ) félnek sokan.

A BUTA telefonon keresztül is látják a mozgásaimat. Mikor hol járok.

A nagyon okos telok sokkal jobban lekövethetők, akár lehallgathatóak is.

Jobban kellene félni ettől, mint az oltástól.

( valamelyik telot kitiltották németből, és amcsiknál is. nevét nem tudm, de ez lényegtelen . Vannak újság cikkekis ezekről).


Olvastam sok érdekes dolgot - ellen véleményt, miért jó, miért nem...

úgy döntöttem oltakozom. Oltakozunk...


Astra zenekat kaptam ( kaptunk a férjemmel ). Mindkettőt megkaptuk.Vérrögtől tartottam... De ittam sok folyadékot. Azt javasolták az oltáskor is.

2021. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
57%
#36!🤦Jobban érzed magad attól, ha oltott fertőz meg? Mert ő is tud. Csak megsúgom, egészséges ember nem tud megfertőzni. Ki az aki nem tud róla, hogy fertőzhet? Akinek nincsenek (erős) tünetei. Az oltás hírei szerint kinek nem lesz? Az oltottaknak. Tippelj, 2 beteg közül melyik fog bemenni dolgozni, és potenciálisan megfertőzni téged? Aki jól van és azt se tudja, hogy fertőz, vagy aki olyan sz.rul van, hogy fel se tud kelni?
2021. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
72%

36.


Minden betegségnél úgy kéne lennie hogy ha egy kicsit is beteg otthon marad. Mondjuk ehhez a cég rugalmassága is kéne hogy jó esetben ne nézzen rossz szemmel vagy rosszabb esetben ne rúgja ki a munkavállalót. Pl. gondold végig lehet valaki elkapja 1 évben csak 2 x 3 az influenzát, megfázást, náthát mellette ha nincs szerencséje akkor jó kis hasmenéses vírust az 1 évben csak saját maga s akkor hol vannak még a gyerek esetleg gyerekek?


A főnökök de még a kollégák se nézik jó szemmel. Sajnos.


Az oltás meg magánügy.

2021. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!