Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kötelező lehet a koronavírus...

Kötelező lehet a koronavírus oltás a munkahelyeken?

Figyelt kérdés

Szerintem jó lenne

[link]



2021. júl. 21. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2021. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó lenne nem?????
2021. júl. 21. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Nagyon sokan nem oltaták be magukat és nem is akarják nem lehet rá kötelezni őket. Ez már az emberi jogokat sértené tényleg. Én beoltattam magam ,de azért nem szeretném hogy másokkal kilegyencseszv_.
2021. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Az egészségügyben már kötelező. Szóval ha indokoltnak találják, természetesen minden további nélkül kötelezővé tehetik bizonyos munkahelyeken. Vagy az is egy alternatíva, ha a munkáltatóknak adnak ebben szabad kezet, hogy ők elvárják-e a dolgozóktól az oltást vagy sem.
2021. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Parragh szerint jó ötlet, ha a munkahelyek kötelezővé tehetik az oltást, innen ez lefutott ügy, így lesz.
2021. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Az olyan kisvállalkozók amilyennek én is dolgozom úgyse kötelezne senkit mert jobban fél attól, hogy egyedül marad és belebukik mint, hogy mi hova mennénk dolgozni.
2021. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!