Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az otthoni vagy a bejárós...

Az otthoni vagy a bejárós munkát szereted jobban? Miért?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 11:21
A kérdező szavazást indított:
Otthonit, mert elég később kelni, és jobban be tudom osztani az időmet is.
Otthonit, mert megspórolom az utazási időt, ill. költséget.
Otthonit, mert kevesebb a zavaró körülmény.
Otthonit, mert könnyebb ügyintézni, vagy ha szerelőt várok, nem kell elkéredzkedni.
Otthonit, de csak azért, mert van külön dolgozószobám.
Bejárósat, mert kell nekem a napi rutin (kelés időben, készülődés, bemenetel, munka, hazajövetel...).
Bejárósat, mert nekem könnyebb az irodában a munkára koncentrálni (nem folyik össze az otthonnal).
Bejárósat, mert így nem az otthoni rezsiköltséget növelem.
Bejárósat, mert hamarabb kéznél vannak a kollégák, ha elakadok valamiben.
Egyéb, leírom.
44 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Bejáróst

Mert szeretek emberek között lenni, nem szeretek otthon ülni, munkában is meg még utána is...

Társasági ember vagyok, optimista, jó kedvű ember. Nincs semmiféle szoc.fóbiám stb ami itt a gyakorin jellemző, úgyhogy nekem a társaság miatt is főleg a bejárós!!! 😁

2021. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bejáróst. Egyedül élek, így már megpusztulok attól, hogy egész nap egyedül vagyok otthon, nem szól hozzám senki, nem találkozom senkivel és max. munka után tudok menni valahova, de most azért sehol sincsen olyan hatalmas nagy közösségi élet, barátokkal is nehéz összehozni a találkozókat. A munkahelyen pedig találkozom a kollégákkal és a legtöbbekkel azért jó a kapcsolatom, beszélgetünk, rendelünk kaját és mindig történik valami, van valami pletyka stb. Eleve az is sokat számít, hogy felkelek, normálisan elkészülök és elmegyek itthonról, már ennyivel mozgalmasabb a nap. Valamint én azt érzem, hogy a környezet is nagyon sokat számít, még hangulatában is nemcsak a kialakítását, felszereltségét tekintve (otthon szimplán a szobámban dolgozok, ehhez képest egy irodai környezet teljesen más, minden kéznél van, van hely bőven) és sokkal jobban motivál, jobban tudok koncentrálni. Úgyhogy ezek miatt számomra a home office egyáltalán nem tetszik, én nagyon nem szeretem.
2021. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
A home office, eleve úgy alakítottam a vállalkozásomat, hogy így dolgozzak. Bejárósként két gonosz főnököm is volt, évekig szenvedtem tőlük, látni kellett a munkatársak megkülönböztetését, soha többé.
2021. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Távmunkát szeretem, lehetőleg olyat ami nem időhöz kötött mert akkor meló közben tudok utazgatni.
2021. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bejárósat.

Nem vagyok túl nagy társasági ember, de belegebednék, ha hónapokon keresztül otthon kuksolnék a házban (elég volt az online oktatás alatt).

2021. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem van tapasztalatom bejárós, otthoni és hibrid (heti 2 nap iroda, 3 nap otthon) munkával is, de személy szerint az otthonit szeretem a legjobban, én így vagyok a legproduktívabb. Később kelek, rugalmasan osztom be a napom, nem kell utazni, nem kell 200 emberrel egy légtérben ülni, nincs alapzaj, nincsenek az asztalomhoz 3 percenként odamászkáló kollégák, sokkal jobban tudok itthon koncentrálni és egyszerűen csak sokkal kevesebb a stressz. Nem való mindenkinek szerintem, de nekem abszolút a legjobb.
2021. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
A kettő kombinációját. Olyan a munkaköröm, hogy ez a legoptimálisabb
2021. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Míg bejártam, minden bacit elkaptam a sok embertől, havonta voltam taknyos, gürizhettem betegen. Mióta itthon dolgozom, 5 éve semmi bajom.
2021. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon szeretnék otthonról végezhető munkát, de mivel nem irodai munkakörben dolgozom, ezért akármi is történik, be kell járnom a munkahelyemre.
2021. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az otthoni jobb lenne, bár nem ismerem.
2021. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!