Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szoktatok csinálni az...

Mit szoktatok csinálni az ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, gonosz ember. Nem csak velem, a saját családjával otthon is folyamatosan szemétkedik. A munkába a szemembe azt mutatja minden természetes és rendben van. De a hátam mögött egy másik kollégámnak folyamatosan engem fikáz, nagyon durván ki lettem kezdve. De mindig csak a hátam mögött teszi, a szemembe sose meri. Ezek mellett folyamatos szemétségeket követ el ellenem, apróságok és nem közvetlenül érint, de egyértelműen engem érint és rohadtul bosszantó, idegesítő. Nem akartam balhét, mert minden nap oda kell menni dolgozni és maga a munkahely jó ezt leszámítva. Eleinte lekezeltem vele, köszöntem neki. Most már nem, és nyíltan utálom. Sokszor csak az önkontroll fog meg hogy ne vágjam hozzá izomból a kalapácsot. De nyilván nem akarok börtönbe kerülni egy ilyen gyáva sz.r miatt. A vezetőség alkalmatlan, képtelen rendezni a helyzetet.

Mit csináltok az ilyenekkel?



2021. júl. 23. 06:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én otthagytam a helyet, nyilván ez nem mindenkinnek opció, alkalmatlan korrupt vezetőség volt ott is és gyáva rabszolga "kollégák"...amúgy én is kb. a börtönt kerültem el ezzel a lépéssel...
2021. júl. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Vagy kiállsz magadért vagy odébb állsz.

Nem hinném ,hogy a kollégák csíp csup vitáit a főnökségnek kellene elsimítani.

Egy 2-3 ezer fős gyárban külön vezetőséget lehetne erre fenntartani.

Én csak odamennék és megkérdezném mi az oka,hogy a hátam mögött hazudozik rólam?Nem akartál balhét/most meg már nyíltan utálod..

Akkor végülis balhé van.

Esetleg ha van más is akivel ilyen paraszt a kolléga,akkor többen oda mehetnétek elbeszélgetni vele.

Lehet magától odébb állna ,ha rájön hány embernél húzta ki a gyufát.

2021. júl. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Gyűjteném a bizonyítékokat, aztán ha összegyűlt annyi, amennyivel hitelesen lehet bizonyítani, hogy egy áskálódó sz.rkavaró, akkor felnyomnám a vezetőségnél.
2021. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

3-as: ezzel is érdemes vigyázni, mert nálunk volt olyan, hogy inkább az a kolléga lett kirakva aki gyűjtötte a bizonyítékokat.

Megkérdezte, hogy miért?

Azt mondták neki, hogy nem gondolod, hogy majd a 10 éves dolgozót dobjuk ki az 1 éve ott lévő másik miatt.

Azóta mondjuk a 10 éves dolgozó miatt vagy 5 új ember mondott fel.

De mit lehet csinálni ha a vezetőség szemében a 10 éves dolgozó az isten, mert elő tudja mindig adni magát.

Könnyű jónak mutatni magad ha csak heti fél órát lát a vezetőség effektíve.

Mikor már belém is kezdett belém állni inkább kerestem más munkát, mert nálam is az lett volna, hogy magamat ismerve pár hét után kapott volna egy gyomrost és nem ért volna meg annyit az egész.

2021. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!