Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Villanyszerelőnek megéri még...

Villanyszerelőnek megéri még tanulni? Mennyire hianyszakma?

Figyelt kérdés
Tudom hogy jó és tapasztalt emberből hiány van, de úgy általánosságban kérdezem hogy mennyire hianyszakma itthon.

2021. júl. 27. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem megéri. Aki jól szakember az baromi jól keres ezzel. Napelemes cégnèl dolgozok. A regisztràlt villanyszerelő egy inverter bekötéséért elkér 50 ezer forintot. És ez csak egy darab! A többi munka is ugyanilyen drága.
2021. júl. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Megéri.

Általában az építőipari szakmák hiányszakmák.

A villanyszerelő ráadásul az építőiparon kívül sok más területen is dolgozhat.

Külön előnye, hogy tud alkalmazottként is dolgozni, de egymagában vállalkozóként is.

Így egy-egy ágazat válsága vagy telítettsége esetén is jók az esélyei, hogy más területen találjon munkát magának.

Szóval egy rugalmas, jól hasznosítható végzettség!

2021. júl. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Nyugaton is sok helyen hiányszakma.
2021. júl. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Hiányszakma. Férjem villanyszerelő állami cégnél, de melette maszekmunkából is rendesen megszedi magát. Ha ügyes, megbízható, akkor gyorsan terjed a híre, így mindig lesz meló.
2021. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Én még villamosmérnökként is azon gondolkodom hogy villanyszerelőnek kéne menni.
2021. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Ki az a barom, aki nekiállt lepontozni az eddigi egységes, 100%-os válaszokat????
2021. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

#4


Oszt majd gyün a NAV és söpri a padlást.

2021. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

#5


Ugyanez


Mondjuk egyelőre szerintem dolgozom mérnökként, mert bár biztos gáz, de én most egyelőre inkább dolgozom az irodában, minthogy horonymarózással, rossz kábelcsatornákkal, hülye ügyfelekkel, b.arom szomszédokkal, gányolásokkal szenvedjek.


Na meg ahhoz, hogy jó vill.szer legyek, évekig kéne egy mester mellett hórukkmunkásként dolgoznom. Ehhez meg főleg nincs kedvem.


F

2021. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!