Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Velem van a gond ebben a...

Velem van a gond ebben a szituban, vagy a kollégámmal?

Figyelt kérdés
Együtt dolgozok a főnök elkényeztetett fiával, aki egyébként jó fej, csak borzasztóan látszik, hogy el lett kényeztetve, közel a 40hez úgy viselkedik sokszor mint egy gyerek. Amiben most a véleményetek érdekel: azt játsza, hogy teljesen hangtalanul odalopakodik az ajtóhoz, és egy hangos kiáltással betoppan az irodába. Egyedül vagyok, és háttal ülök az ajtónak. Annyira megijeszt ezzel, főleg ha bele vagyok mélyedve egy munkába, hogy összerezzenek, nagyon nagyon zavaró. Többször szóltam neki emiatt, de ő olyan típus, hogy annál jobban csinálja. Az utolsónál már elküldtem melegebb éghajlatra, mert ez már nem vicces nekem.. most kicsit rosszul érzem magam, hogy rákiabáltam, és már nem tudom eldönteni, hogy velem van baj, vagy tényleg túlzás ez amit csinál? Máskor úgy összeborzolja a hajam, hogy alig tudom kifésülni, szóval sok ilyen túlzásba vitt dolga van. Ugye nem én vagyok a nemnormális, hogy nem értem ezeket a "vicceket"..?
2021. júl. 28. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Legközelebb ijeszd vissza (tettes szívrohamot).


Vagy olvass be neki.

2021. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beolvastam, csak most én érzem úgy magam, mint akivel nem lehet viccelni. Pedig pont hogy lehet, de ebben mi a vicc..?
2021. júl. 28. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ebben valszeg az a vicc, hogy apa pici fia agyban lehet visszamaradva, emlékeim szerint ötévesen vicces ilyet csinálni. szerintem ha tudsz váltani, keress más helyet, ha ott dolgozik, jó eséllyel ő a cég örököse is, és egy ép értelmű embertől könnyebb felmondani, mint egy betegtől.
2021. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegyél valami olyat fel az ajtóra, amit nem köszön meg, amikor a nyakába hullik vagy rendezd át a munkakörnyezetedet úgy, hogy csak úgy tudjon bejönni, ha látod - aztán mehet a véresbe!...
2021. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég egy műanyagból készült mű szarvasbogár vagy hasonló! Újra fogja gondolni a dolgot, hidd el, - az első kiadósabb csomag mellék termékkel az alsójában a latrina felé rohanva!...
2021. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!