Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltatok már részesei vagy...

Voltatok már részesei vagy szemtanúi munkahelyi verekedésnek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak majdnem eseteim voltak. Egyszer közmunkában összeszólalkoztam az egyik kollégával. Lökdősődés indult, de aztán inkább ráhagytam, mert már csak egy hetem volt hátra, és olyan státuszban volt, hogy a főnökasszony úgyis neki hitt volna. És az nem lett volna jó, ha kirúgnak, mert akkor utána nem jár segély sem.

Máskor kínai étteremben a főnök ordenáré módon üvöltözni kezdett velem, amiért nem akartam forgalmas nap végén két-három óra hosszát extrán maradni. Láttam, hogy hadonászik, gondoltam, ha hozzám ér, úgy megcsapom, hogy a tányérospolctól kapja a másikat. Végül nem történt meg, inkább maradtam. De aztán a szerződésemet a lejártakor nem hosszabbították meg.

2021. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ugyanabban az étteremben egyszer volt, hogy két pincér keményen összevitázott, a menedzser jött oda lecsitítani őket. Kiderült, hogy a vendégek között volt egy flörtölős csaj, és mindketten fel akarták volna szedni.
2021. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Normális ember nem verekszik, a munkahelyén pláne nem. Nyel egy nagyot, és beveszi a le****om tablettát, vagy ha elege van és van félretett, spórolt pénze, vagy jó kereseti kilátásai a konkurensnél, vagy van, aki el/kitartsa, akkor lelép és elmegy oda.


A munkahelyen dolgozni kell, a munka végeztével/munkaidő lejártával pedig - ha nincs plusz tennivaló - azonnal le kell lépni.

2021. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3: Azért ha az ember rendszeresen visel el provokálásokat, sértő megnyilvánulásokat, egy idő után már nem olyan könnyű bevenni a tablettát.
2021. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Két konyhai dolgozó majdnem összeverekedett valami baromságon, nekem kellett közéjük állnom

2. Egy kollégát csoportosan összeverte pár zűrös vásárló, ott helyben az étteremben. Kiderült hogy az egyikük akadékoskodott a kasszás csajjal valamin (ekkor jött oda a férfi kolléga), majd a vásárló fogta a teli pohár forró kávét és a kasszás csajhoz vágta. Erre férfi kolléga (aki egyébként titokban járt a kasszás csajjal mint utólag kiderült) rögtön ugrott a vásárló után csak az nem volt egyedül.

2021. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Uram Istan, ez az étterem valami putris helyen van?
2021. aug. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5: Legalább a vevő és haverjai fel lettek jelentve és előállították őket?
2021. aug. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6

Gyorsétterem Londonban (tudom, "a gyorsétterem nem is étterem"). A fizetésekhez képest olcsóbb ott a gyorskaja mint Magyarországon és emiatt a vásárlóközönség is "aljább". Plusz a késői órákban eleve nem túl biztonságos maga a környék.

#7

Indult eljárás (és kamera is felvette a történteket ahol az arcuk is látszott szóval meg lettek) de nem tudom pontosan mit és mennyit kaptak. Szegény kolléga hetekig nem tudott jönni dolgozni úgy helyben hagyták.

2021. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!