Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten Aldi, Lidl logiszti...

Budapesten Aldi, Lidl logisztikai központokban jobb dolgozni vagy az üzleteikben?

Figyelt kérdés

Ilyen raktári, komissiózós munkákat nézegettem, 300 ezer Ft körül fizetnének, de az üzletekben bolti dolgozóként is hasonló a fizetés.

Mi az a komissiózás?

Melyik egyszerűbb a raktár vagy a bolt?

Egy érettségim van, vezetni nem szeretnék. 24F

Nem tudom mennyire bírnám átlagemberként, eddig még nem dolgoztam ilyen helyeken, de a fizetés jól hangzik.

Vagy Budapesten ez nem pénz? Vannak jobb munkahelyek



2021. aug. 5. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Budapesten eléggé átlagos ez a fizetés, vidéken már elég jó.

A kommissiózás az áruk összeválogatásását jelenti a vevői igények szerint.

2021. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

boltban el kell viselned a sok hülyét is a buta kérdéseikkel meg problémájukkal


én biztosan a raktárt választanám, a kommissiózás pedig jelen esetben azt jelenti, hogy amit a bolt megrendel árukészletet neked kell összepakolni "vegyes" raklapokra amit majd a kamion visz el az üzletbe



ha a kettő közül választani kéne én a raktárba mennék mert sokkal nyugisabb, viszont oda valszeg kelleni fog targis jogsi is

2021. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!