Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri napi 2x 1,5 órát =...

Megéri napi 2x 1,5 órát = 3óra össz utazni több átszállással egy minimálbéres fizuért?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 09:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%

Mi azt nem tudhatjuk, hogy neked mi éri meg és mi nem, mik az értékeid és mi fontos számodra.

Ha felnőtt ember vagy, tudj felelősséget vállalni saját magadért és döntéseidért.

2021. aug. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

"mik az értékeid és mi fontos számodra."


Hagyjuk ezt a szar dumát hogy mik az "értékeim". mi lenne. A kenyér nekem kis annyiba kerül a boltban mint neked. Mi lenne az értékem, semmi. Az állás csak egy hely ahol pénzt keresek se több se kevesebb, nem kell a maszlag hivatásról meg értékről.

2021. aug. 6. 09:27
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Na de mik az alternatíváid? Éhen halsz? Vagy van másik, jobban fizető állás közelebb? Vagy eltart valaki?
2021. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Ha kell a pénz akkor mész és csinálod

Mi ezen olyan bonyolult?

2021. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik opció csak az, hogy segélyt kapsz, aminek feleannyi az összege, vagy esetleg semmit sem, akkor megéri. Ha van más lehetőség, mihamarabb váltani érdemes.
2021. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
Ha fizetik az utazásod és látsz lehetőséget a feljebblépésre (magasabb beosztás, fizetésemelés) akkor megérheti, ha egyébként meg jól is érzed magad ott. Ha ezek közül egy sem valósul meg akkor ha engedik a körülmények én inkább tovább keresnék.
2021. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

"Ha fizetik az utazásod és látsz lehetőséget a feljebblépésre"


szerinted fizetik? miért fizetnék? nem vidékről járok, be, pesti vagyok és pesti a cég is.


Feljebblépés: betanított állás. Semmiféle feljebblépés nincs, nem is lehet hova.

2021. aug. 6. 09:38
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

Felnőtt ember vagy, gondolkodj egy picit.

Emellett a munka mellett keress más helyet, ami közelebb van. Ha összejön egy, akkor a távolabb lévőnél felmondasz.

2021. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%
Tudod kérdező, ilyen stílussal nem is érdemelsz mást, csak ezt.
2021. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

"stílussal nem is érdemelsz mást, csak ezt."

ÉÉÉÉééééss még ezt se biztos hogy megkapopm, van csomó jelentkező még ide is, még ennyiért is, nem biztos hogy nekem lesz hely.


Lám Pesten egy nettó 111.000-et fizető állásért még verseny is folyik.

Lám.

2021. aug. 6. 09:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!