Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit illik felvenni egy interjúra?

Mit illik felvenni egy interjúra?

Figyelt kérdés

Most leszek 2. éves egyetemista hallgató (20f) és beajánlottak egy helyre, ahol majd AutoCadben kell elvileg terveket másolnom, meg ilyesmi.


De már beszéltem a főnökkel is, és azt mondta, hogy behív egy beszélgetésre, úgymond interjúra, hogy azt is megbeszéljük pl, hogy időben mennyit tudnék vállalni a munkából stb. (gondolom meg is nézi mit tudok)


Az egész csapat, a főnök is tök fiatal, meg laza, jófej (tegezek mindenkit) ezért gondoltam, hogy nem lenne gomd, ha felvennék egy sportcipőt, hosszú nadrággal és póló inggel (persze nem egy ilyen rózsás/leveleset). Szerintetek ez az outfit megfelelő lenne?


Amúgy önéletrajzot sem kell vinnem, meg semmi. (De azért viszek, mert az nem árt)

Sosem voltam még állásinterjún, de szerintem ez sem az a klasszikus, "szigorú" izgulós interjú.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. aug. 10. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sötét nadrág (nem farmer! és semmi lukas), a világos ing szerintem jó választás én is abban mentem bár én lány vagyok.

Ne legyen nagy minta rajta és feltűnő szín.


Sok sikert! :)

2021. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell előszedni a ballagási öltönyt, de interjúra smart casual dress kód szerint menj. Aztán majd meglátod miben vannak a többiek, ha megvan a meló már lazább lesz.
2021. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az első válaszolónak :D és a másodiknak is, legalább már rá tudok keresni googleben erre a dress kódra. Öltönyt amúgy nem akartam, amúgyis csak fekete van...


(Ui, farmerban pedig gondolkodtam, ami nem szakadt)

2021. aug. 11. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Én eddig kettő állásinterjún voltam, az alábbi ruhák voltak rajtam:

-fekete edzőcipő

-fekete zokni

-barna bársonynadrág, barna elegáns övvel

-elegáns színes, de visszafogott ing nadrágba tűrve

-karóra


A második alkalommal egy 30-as hölgy interjúztatott, meg is jegyezte, hogy milyen jól öltözött vagyok, nem szoktak így kiöltözni, hanem általában utcai ruhában jönnek. Szerintem alap dolog, hogyha interjúra mész, akkor kiöltözöl egy kicsit, ebből is látják, hogy komolyan veszed, igényes vagy, nem csak utcai ruhában beesel, mindenképpen jó pont első alkalommal.

2021. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!