Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalnátok 3 műszakot ha az...

Vállalnátok 3 műszakot ha az olyan lenne ami tényleg érdekelne viszont lenne más lehetőség is?

Figyelt kérdés
Szóval nekem adódott olyan lehetőség, hogy új területen dolgozzak és behívtak interjúra ahol 2x elfogadtak és ha az interjú is olyan akkor ott már felvennének. Új terület viszont az adott munkafolyamat egy része ismerős. Viszont ez 3 műszakos amiben sosem dolgoztam de a munka nagyon olyan ami érdekelne és úgy érzem menne. A másik munka 1 műszakos viszont könnyű munka de nem olyan ami nekem kézre esne tehát úgy érzem nem az én asztalom sőt közlekedésileg a 3 műszakos lenne közelebb pedig mindnél 3x kéne átszállni. Tovább húzni az időt nem akarom, mivel több mint 1 éve tengődök, hogy mit is kéne, itthon is feszültség fokozódik, szóval, itthon eleve nagyon nem szeretnék úgymond hogy 3 műszakozzak vagy este mászkáljak el úgymond de a munka érdelne és először érzem ezt egy ideje. Sőt úgy hogy 2x telefonbeszélgetés után is engem felkerestek. Lenne még egy lehetőségem bolti munka viszont még nem sikerült őket felhívnom, szóval ha hétfőn se sikerülne akkor ez a 2 lehetőségem lenne. Csak szeretnék egy helyen megmaradni legalább pár évet, mert eddig huszonéves létemre egy helyen tudtam 1 évet legalább maradni nyögve nyelősen (bolti meló). Itt még fejlődési lehetőség is lenne a 3 műszakosnál, tovább lépés az adott munkánál mester fokozatra is akár ami későbbiekben sokat segíthet álláskeresésben, hisz nem örökre tervezem ezt de legalább jó pár évig. 24 vagyok és nincs semmi betegségem, ami meghátrálna ebben, csak az hogy sokat alszok és félek az ismeretlentől.:D Ti elvállalnátok így 3 műszakot? Megjegyezném, midnkettőben magas a fizetés, és természetesen a 3 műszakosnál több mint 200.000 nettóban viszont az 1 műszakosnál sincs erre panasz. Nem nektek kell ebben dönteni helyettem, de szükségem lenne most támogatásra és érvekre hogy most melyik fele is menjek így elveszve az életben. 24l vagyok. *:)*

2021. aug. 13. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudni. 3 műszak fiatalon még család nélkül okés. Családdal macerásabb.


Egyik héten nappal, vagy hát kora reggel, másik héten délutántól éjszakáig, az éjszakás az kihívás sok embernek.

Fizetésben hát a 200 nem egy hiper jó, de valahol el kell kezdeni.

Aztán majd lépkedsz feljebb.

Fizetéstől is függ értelem szerűen...


Felírkálod egy papírra mindkettőnek a jó és rossz oldalait és sorba rakod magadnak melyik a fontosabb...

2021. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Amúgy az első állásomhoz képest ez a több mint 200.000 valamennyi egy álom hozzá képest nekem. Akkor is csak 140.000 körül kerestem 2 műszakban és úgy hogy utáltam a munkát. Lehet ezt is megutálom egy idő után, de ehhez van szenvedélyem most hirtelen elkezdeni és kitudja mi lesz.

2021. aug. 13. 16:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Elvállaltam annó, gyorsan kiderült, hogy nem bírom az éjszakázást.
2021. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na meg valahogy régóta ki szeretném próbálni a 3 műszakot, régi gyakorlati helyemen is 3 műszak lett volna ha ott maradtam volna csak messze volt, kiesett időben sajnos. Én viszont legtöbbször éjszaka vagyok fenn és aktív. Persze ez függ a munkától is. Dolgoztam egy műszakban is viszont azt valahogy nem élveztem, a 2 műszak azért volt jó mert változatos volt valahogy. De ez a munka nagyon érdkelne és csodálkozom még mindig hogy felkerestek és behívtak. Nagyon rég nem éreztem ezt, hogy ennyire felkapott egy állás.
2021. aug. 13. 16:24
 5/15 anonim ***** válasza:

140 hez képest a 200 valóban változás hátha még nem csak 200 lesz hanem némi extrát is adnak. Mondjuk akkor is keveslem egy gyárban. Egy műszakban is tudni kéne 250nettót keresni. Tudom álljak talpon...

Fiatal vagy próbáld ki magad.

2021. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nos igen, 250-nek örülnék nagyon de több gyárban voltam és sosem ajánlottak ennyit sehol pedig voltam autóalkatrészesben, műanyagosban stb..műszakosak de legtöbb mindenhol szinte csak 220-volt de amúgy itt elfelejtettem hogy azért említették hogy nettóban 220-250 is lehet gondolom teljesítmény vagy haladás után.

2021. aug. 13. 16:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem tök mindegy lenne csak ne gyárban kelljen dolgozni az a halálom.
2021. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Még talán azért is vállalnám el, mert így itthon is tudnék segíteni pénzileg, hisz itthon senki nem keres ennyit mint amit fogok. Anyám is csak 50-60 vagy 70 ezret kap persze az kevés munkaidő de úgy érzem ez kellene, mert közben nekem is maradna bőven. Persze igen ehhez lista kéne hogy előny hátrány viszont jövőhétig van idő. És valamiért rám ragadt hogy egy régi helyre nem jó viszamenni, pedig próbálkoztam de szar érzés volt hogy elrontottam dolgokat..és most új hely után kutatok és oda mennék ahol tényleg érvényesíthetem magam és itt ezt érzem. hisz nem véletlen hívtak többször a felkeresés miatt is, a behívás miatt is. Mellesleg péntek 13 van lehet a szerencse napom lett :D.
2021. aug. 13. 16:35
 9/15 A kérdező kommentje:
7.Hát igen, kinek mi. Nekem pldául a bolt lett halálom, gyűlöltem hogy körülttem vannak idegenek, beszélni hozzájuk, maga a bolti hangulat stb..jobban éreztem magam gyárban előtte valahogy. persze akkor még nem műszakos voltam :). de téged is megértelek.
2021. aug. 13. 16:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Ameddig nem kapod kézhez addig kezeld fenntartásokkal. Mondani bármit lehet... Amit most kapsz az a fix a többi csak hamu... Ha majd jól teljesítesz és megemelik akkor okés...
2021. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!